Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Artur Štaidl hlídá nemocnému tatínkovi psa, oporou je mu krásná brunetka

Ladislav Štaidl Artur Štaidl
Ladislav Štaidl Artur Štaidl
Zdroj: Profimedia

Nepříliš veselé období zažívá Artur Štaidl. Ten ve velmi raném věku přišel o maminku a nyní se bojí i o tatínka. Ladislav Štaidl je totiž v nemocnici, kde bojuje s covidem-19. Oporou v této mizérii je Arturovi jeho krásná přítelkyně.

Artura Štaidla má Ladislav Štaidl s Ivetou Bartošovou. Ta v roce 2014 pod tíhou problémů s alkoholem skočila pod vlak. Legendární skladatel dostal už předtím syna do péče. Arturovi nyní hrozí, že přijde i o tatínka.

Štaidl starší totiž bojuje s covidem-19 a v nemocnici, kde leží, musí být napojen na přístroje. „I když se známe už jen z minulosti, a to v souvislosti s mou zesnulou manželkou Ivetou a Arturem, přeji mu samozřejmě brzké uzdravení. Vždy se choval velmi slušně, a to i poté, co mu soud svěřil syna do péče,“ řekl Josef Rychtář pro portál Život v Česku.

„Tenkrát jsem se s ním spojil, vyšel mi vstříc, a Artura Ivetka viděla vždy, když chtěla. Za to jsem mu vděčný a přeji mu, aby mu bylo zdravotně lépe,“ dodal. Právě Rychtář žil s Bartošovou do té doby, než se rozhodla ukončit svůj život.

Ladislav Štaidl Ladislav Štaidl Zdroj: Profimedia

Čtyřiadvacetiletý Artur se nyní musí postarat sám o sebe. Kromě jiného má na starosti i tatínkovu jezevčici Hettinku. Oporou v nelehké situaci je mu přítelkyně Simona.

Podle Expresu společně vycházeli ze zverimexu v pražských Štěrboholích. Arturovi musí zákonitě přát štěstí všichni. Konečně našel svoji spřízněnou duši. Tu dlouho nemohla najít ani Iveta Bartošová, která svého času střídala jednoho partnera za druhým.

„Ona byla Beran. Rád bych jí pomohl, už kvůli tomu klukovi, ale nešlo to. Ona to vždycky řešila, že si našla nového partnera, a do doby, než jsem Artura získal do své péče, tak se tam vystřídalo deset chlapů,“ tvrdil Štaidl v rozhovoru pro Český rozhlas.

Artur Štaidl Artur Štaidl Zdroj: Profimedia

„To je doklad toho, že měla smůlu a neuměla si vybrat,“ konstatoval skladatel, který na Ivetu vzpomíná dodnes moc rád. Věci by jistě nabraly jiný spád, kdyby Bartošová přestala pít.

„Když nastaly problémy, kdy musela chodit na psychiatrická vyšetření, dva nezávislí psychiatři jí naměřili IQ 132. Ona mohla ve vteřině do Mensy. Tady je vidět, jak je to vysoké IQ na ho*no, když nemáš talent na život,“ myslí si Štaidl.

„Netušila, co se kde musí vyřídit a zařídit. To všechno jsem managoval za ni. V momentě, kdy odešla, narazila na tvrdou realitu. A toho využila spousta takových těch parazitů. Ti rychle pochopili, že by se u ní dalo něco uškubnout,“ narážel na její následující partnery, které musel snášet i tehdy malý Artur.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU