Iveta Bartošová za svůj život měla po svém boku mnoho mužů. Křehká zpěvačka u opačného pohlaví vzbuzovala dojem princezny, o kterou musí s láskou pečovat, přesto se jí ale ve vztazích nedařilo.

Když se jí rozpadlo na pohled pohádkové manželství s Jiřím Pomeje, byla zpěvačka psychicky na dně. Tehdy ale přišel nový zachránce, v podobě italského hrabě Domenica Martucciho!

Dvojice spolu nakonec prožila jen kratší románek, rozešli se ale jako přátelé a Martucci stále opakoval, že mu na Ivetě velmi záleží. Smrt Bartošové nesl velmi emotivně a dodnes se s její ztrátou nechce smířit. Jeho matka proto udělala něco, co všem vyrazilo dech!

Iveta Bartošová se s Domenicem Martuccim seznámila po rozvodu s Jiřím Pomeje a tehdy jí hrabě skutečně pomohl se dostat z těžkých depresí! On sám na vztah se zpěvačkou vzpomíná velice rád.

Ačkoliv jejich románek netrval dlouho, stihl Martucci svou vyvolenou představit celé rodině, a několikrát společně navštívili Itálii, odkud pochází.

Maminka hraběte byla prý z Ivetky naprosto nadšená a brala ji jako vlastní dceru. Z tohoto důvodu se rozhodla přepsat závěť a majetek má připadnout jedinému synovi zpěvačky, Arthurovi Štaidlovi.

Šokující dědictví

"Moje matka milovala Ivetku jako dceru. Jsem rád, že po její smrti budu moci pomoct jejímu synovi. Moje maminka mi ještě před pandemií volala, že změnila závěť a hodlá odkázat sto procent majetku Arthurovi!" šokoval Domenico Martucci svým tvrzením pro Extra.cz!

Hrabě nepochází zrovna z chudé rodiny a tak pokud by k transakci majetku skutečně došlo, mohl by si Štaidl přijít na slušný balík.

Zda ale dodrží své slovo, na to si budeme muset ještě pár let počkat, "italská babička" totiž zatím oplývá energií a bylo by rozhodně předčasné ji posílat do hrobu. Pokud by ale skutečně jmění přepsala, Arthur by si rázem přilepšil v řádech milionů korun. Tak se necháme překvapit, jak to asi dopadne...