Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ariel Winter (19): BOJUJE S MATKOU, která ji měla ZNEUŽÍVAT tím, že se fotí TÉMĚŘ NAHÁ!

Ariel Winter (19): Bojuje s MATKOU, která ji měla ZNEUŽÍVAT tím, že se ukazuje a fotí TÉMĚŘ NAHÁ!
Ariel Winter (19): Bojuje s MATKOU, která ji měla ZNEUŽÍVAT tím, že se ukazuje a fotí TÉMĚŘ NAHÁ!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Mladou herečku jste určitě zaznamenali, pokud jste fanoušky veleúspěšného seriálu Taková moderní rodinka. Ariel dokonce za své účinkování v seriálu získala Screen Actors Guild Award v kategorii nejlepší obsazení komediálního seriálu. Ovšem nyní na sebe upozorňuje trochu jinak...

Pouhých 155 cm vysoká kyprá dívka se s oblibou vystavuje polonahá a to nejen na sociálních sítích, ale také na veřejnosti. Dlužno dodat, že Ariel před dvěma lety podstoupila operaci prsou, která si ale nechala zmenšit! Přesto působí neuvěřitelně sexy! Ovšem rozčiluje s tím svou matku... Ta se před pár dny nechala slyšet, že má o Ariel vážné obavy!

„Potřebuje dospět. Řekla jsem jí, aby se začala normálně oblékat, aby byla nádhernou ženou, kterou je. Je mi smutno z toho, že cítí potřebu se neustále předvádět a odhalovat. To opravdu není nutné," uvedla Chrisoula Workman a dodala: „Ariel je bystrá, krásna a talentovaná. Je to skutečná herečka a nepotřebuje to, co dělá. Je krásna i oblečená.“ (Prohlédněte si galerii a dejte nám vědět, co si o odhalování Ariel myslíte!)

Ariel si samozřejmě nenechala odpověď pro sebe a na svém Twitteru uvedla: „Je smutné, že neustále jen lžeš. A moc by mne zajímalo, proč ses rozhodla se mnou komunikovat jen prostřednictvím médií!“

Od října 2012 se o Ariel stará její starší sestra Shanelle Workman, která podala žádost o Arielino opatrovnictví. Shanelle svůj krok odůvodnila tím, že je jejich matka fyzicky i emocionálně zneužívá. Dne 5. května 2014 soud nařídil Workman poručnictví a natrvalo vymanil Winter z matčiny péče.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky