Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Alkohol testy vyloučily, drogy ne: Anne Heche byla při nehodě pod vlivem kokainu

Anne Heche
Anne Heche
Zdroj: Profimedia
Anne Heche

Americká herečka Anne Heche narazila svým vozem do budovy v Los Angeles. Po nehodě prodělala mozkovou smrt a lékaři tvrdí, že už nemá šanci na uzdravení. Podle nejnovějších informací se v jejím těle našly dvě cizí látky. Alkohol mezi nimi nebyl. Heche se se závislostmi, jak píší zahraniční média, potýkala celý život.   

Mluvčí losangeleského policejního oddělení řekl NBC News, že "krevní testy herečky odhalily přítomnost drog." Přestože u sebe v autě měla něco, co vypadalo jako lahev alkoholu, v těle jí udajně koloval kokain a fentanyl. "Hladina fentanylu byla nižší než hladina kokainu," píše web marca.com. Zdroj deníku TMZ uvedl, že fentanyl v její krvi mohl pocházet z léčby v nemocnici. Není však tajemstvím, že herečka se se závislostmi potýkala dlouhodobě. 

Slova rodiny

"Chceme poděkovat všem za milá přání a modlitby za Annino zotavení. Děkujeme obětavému personálu a úžasným sestrám," napsala rodina herečky v prohlášení, které zveřejnil The Guardian. "Anne měla obrovské srdce a dojala každého, koho potkala svou velkorysostí. Svůj úděl spatřovala více, než ve svém mimořádném talentu, v šíření laskavosti a radosti. Nikdy na ni nezapomeneme pro její odvážnou upřímnost a bude nám chybět pro své světlo," dodala rodina.

Vztah s populární moderátorkou

Oblíbená herečka hrála ve filmech po boku Johnnyho Deppa, Harrisona Forda i Tommyho Lee Jonese. Veřejnosti utkvěla v paměti i kvůli tomu, že si prožila tříletý vztah s populární moderátorkou Ellen DeGeneres. Po rozchodu s Ellen začala Anne randit s muži, dokonce se i provdala za kameramana Colemana Laffoonema, manželství jí ovšem dlouho nevydrželo. Svého manžela opustila údajně kvůli svému hereckému kolegovi Jamesi Tupperovi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky