Mluvčí losangeleského policejního oddělení řekl NBC News, že "krevní testy herečky odhalily přítomnost drog." Přestože u sebe v autě měla něco, co vypadalo jako lahev alkoholu, v těle jí udajně koloval kokain a fentanyl. "Hladina fentanylu byla nižší než hladina kokainu," píše web marca.com. Zdroj deníku TMZ uvedl, že fentanyl v její krvi mohl pocházet z léčby v nemocnici. Není však tajemstvím, že herečka se se závislostmi potýkala dlouhodobě.

Slova rodiny

"Chceme poděkovat všem za milá přání a modlitby za Annino zotavení. Děkujeme obětavému personálu a úžasným sestrám," napsala rodina herečky v prohlášení, které zveřejnil The Guardian. "Anne měla obrovské srdce a dojala každého, koho potkala svou velkorysostí. Svůj úděl spatřovala více, než ve svém mimořádném talentu, v šíření laskavosti a radosti. Nikdy na ni nezapomeneme pro její odvážnou upřímnost a bude nám chybět pro své světlo," dodala rodina.

Vztah s populární moderátorkou

Oblíbená herečka hrála ve filmech po boku Johnnyho Deppa, Harrisona Forda i Tommyho Lee Jonese. Veřejnosti utkvěla v paměti i kvůli tomu, že si prožila tříletý vztah s populární moderátorkou Ellen DeGeneres. Po rozchodu s Ellen začala Anne randit s muži, dokonce se i provdala za kameramana Colemana Laffoonema, manželství jí ovšem dlouho nevydrželo. Svého manžela opustila údajně kvůli svému hereckému kolegovi Jamesi Tupperovi.