Anička Slováčková je sice už více než rok a půl šťastně zadaná, své soukromí si ale bedlivě střeží a tak je její přítel tak trochu paní Columbová.

Zatím neexistuje jediný společný snímek páru, jelikož zpěvačka chodí do společnosti zásadně bez něj. Důvodem je, že partner prý zrovna dvakrát nevyhledává mediální pozornost.

„Chtěl jít se mnou sem, ale pak jsem zjistila, že tady bude moc médií, tak si to rozmyslel. Chce se držet stranou a já to respektuji. Třeba se najde akce, kde budeme společně, nebo dáme fotku na sociální síť, ale zatím je to takhle. Pro spoustu lidí to nebude překvapení, protože ho roky vidí po mém boku. My jsme totiž byli dlouho nejlepší kamarádi, ale pak přeskočila jiskra,“ vysvětlila dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka v rozhovoru pro Blesk.

Anička si s partnerem před časem pořídila fenku Jindřišku, která jim oběma dělá obrovskou radost.

„Tu jsme si s přítelem pořídili společně a našli jsme si ji na internetu. Tolik lásky, co nám dává, jí nedokážeme vrátit. I když nám vždy není do smíchu, ona nás vždycky rozesměje. Je to naše vysněná holčička,“ rozplývá se zpěvačka. 

Ačkoliv svou lásku zatím drží Slováčková v tajnosti, pár slov zmíněnému webu přeci jen prozradila.

„Můj přítel je podle mě seslanej z nebe, je to neskutečně vtipnej člověk, stejně vtipnej jako ten náš pes, jsem za něj strašně šťastná a fakt platí pravidlo – v nouzi poznáš přítele,“ nemůže si Anička přítele vynachválit a to nejen proto, že s ní vydržel i v opravdu těžkých chvílích, kdy jí nebylo po náročné léčbě zrovna do zpěvu.

„Jsem ráda, že jsme to spolu vydrželi za těch hezkých chvil, kdy jsem byla ‚napřesdržku‘, do tady těch náročných chvil, zvládá to úžasně. Je to muzikant, je to strašně chytrej člověk, není to výrazný člověk v showbusinessu. Už roky spolu pracujeme,“ naznačila zpěvačka, že partner je též z hudební branže.

Slováčková se netají tím, že by se nyní co nejraději vdala.

„Hned bych se vdala. Pořád mu posílám fotky prstýnků, ale když mu ho pošlu, tak vím, že jsem dál od té žádosti a že ho vylekám. On pak říká, já to udělám, ale nesmíš mě do toho furt nutit. Já jen abys to, chlapče, všechno stihnul. Bylo by hezký mít v životě něco optimistického, na chvilku řešit něco jiného než tyhle trable, to by bylo fajn. Chtěla bych stihnout svatbu,“ vyslovila Anička své vroucné přání.

Ostatně sny si snaží plnit v poslední době na maximum, jak prozradil její tatínek Felix Slováček.

„Měla třeba velký sen jet na Vánoce do New Yorku a vidět vánoční New York, tak jako ho zná z filmů. Půjdeme krok po kroku, nemůžeme se urvat ze řetězu. Chci ji splnit všechny sny, které by v životě chtěla zažít. Nedovedu si představit, že by to tak nebylo," svěřil se hudebník webu ahaonline.cz.