Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Anička Slováčková vyhrála boj s rakovinou, dorostly jí lasy a vypadá skvěle

Anna Slováčková
Anna Slováčková
Zdroj: Profimedia

Anička Slováčková se předvedla jako pořádná bojovnice! Uplynulý rok musela podstoupit náročnou léčbu rakoviny, ani na vteřinu ale nepřestala věřit v dobrý konec a vyplatilo se! Zpěvačka má konečně léčbu za sebou!

Anička Slováčková si poprvé nahmatala bulku v prsu před čtyřmi roky, tehdy jí lékaři oznámili, že se jedná o nezhoubný nádor, musela však docházet na pravidelné kontroly.

Pak ale přišla smutná zpráva, rakovina se zpěvačce vrátila, a tentokrát už byl bohužel nádor zhoubný. Slováčková okamžitě zahájila léčbu, která nakonec trvala více než rok!

Zpěvačka kvůli chemoterapiím přišla o vlasy, a několikrát si sáhla na úplné dno, optimismus a víra v uzdravení ale přinesly výsledky! Slováčková má úspěšně to nejhorší za sebou!

Anna Slováčková se o rakovině rozhodla mluvit od začátku otevřeně, navíc bylo těžké informaci ututlat, jak nám nedávno prozradila v rozhovoru!

Anna Slováčková

"Já jsem to nejdřív neměla v úmyslu nikde zveřejnit. Jenže jsem byla na prvním vyšetření v nemocnici a o pár dní později mě začali bombardovat novináři. Někdo mě nejspíš zahlídl v roušce jak jdu z léčby. Pak mi začaly chodit maily, byl to obrovský nátlak. Rozhodla jsem se, že není jiná cesta, než se k tomu postavit čelem. Bála jsem se, aby to v médiích nebylo překrouceno a někdo nenapsal třeba že jsem v posledním stádiu a umírám. Proto jsem to napsala jako první, stejně bych to ale nejspíš neututlala. I proto, že ta změna vizuálu byla obrovská," přiznala Šípu s tím, že nakonec osvěta pro veřejnost byla jistá terapie i pro ni samotnou.

"Chtěla jsem ukázat všem ženám, že když to zvládnu já, ony taky! Nakonec to ale mělo přínos i pro mě. Když mi řekli, že mám rakovinu, neznala jsem žádné dívky v mém věku, co by měly stejnou diagnózu a přišla jsem si vlastně sama. Díky zveřejnění mého příběhu se mi začaly ozývat desítky dívek i žen, bylo příjemné mít najednou tak velikou podporu, pomohlo to nakonec i mně. Měla jsem najednou s kým svoje problémy probrat a komu se svěřit," řekla Anička.

Nyní už může ale všechny špatné zážitky hodit za hlavu, léčbu totiž hvězda úspěšně dokončila, a dokonce sdílela s fanoušky na Instagramu celý rok svého boje s rakovinou!

Anna Slováčková

"První fotka je vyfocena před rokem v prosinci, měla jsem za sebou 3 velké chemoterapie a vlasy byly už dávno pryč. Stále pro mě jeden z nejkrásnějších momentů z celého toho roku s rakovinou byl ten, kdy jsem si tu hlavu oholila a poprvé tak nakopala ty nemoci pr*el! Druhá je současná, kterou jsme vyfotily asi 14 dní zpět s Lucií Drlíkovou. Opravdové vlasy (ne to pštrosí chmýří) začaly růst až po ukončení chemoterapií do žil, což byl konec března tohoto roku. Při té druhé vlně mi spadlo i obočí a řasy a na své operaci jsem byla neopeřený ptáče. Další fotky s tmavými vlásky na hlavě jsou už z května," zavzpomínala na Instagramu Anna Slováčková na všechna stádia své nemoci a přiložila své vlasové proměny.

"Já jsem to zvládla asi i díky tomu, že jsem se snažila si rakovinu nepřipouštět. Dochází mi to vlastně až teď zpětně, v tu chvilku jsem měla v hlavě jen to, že musím bojovat," tvrdí s odstupem bojovnice! A my jí k vítězství nad zákeřnou nemocí gratulujeme a přejeme do budoucna hlavně hodně zdraví!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky