Marketing dětského oblečení a doplňku každým rokem zaznamenává větší a větší úspěchy a malí modelové jsou víc než žádaní. Oproti dospělých tvářím modelingu je výběr "správných" dětí snadnější, o to víc si ale potrpí na přirozené kráse - budoucí supermodely zmalovat make-upem prostě nemůžete. Naštěstí děti v útlém věku netrápí vrásky ani akné.

Anna Pavaga, která je považována za jednu z nejkrásnějších holčiček na světě a nejkrásnější Rusku, začala s modelingem ve dvou letech. Její kariéra začala obyčejným focením; malá Anna se ráda fotila a maminka její portréty ráda sdílela na ruské sociální síti Vkontakte. Tam jí také přistála první nabídka.

Pavaga fotila pro ruský Vogue, dětskou kolekci oblečení Benetton, zahrála si v několika reklamách a letos se poprvé podívala mimo rodnou zemi - fotit odletěla do Číny.

Andělská Anna není jedinou ruskou modelkou s tak nízkým věkem. Znát můžete Kristinu Pimenovou, nejúspěšnější dětskou modelku Ruska, která je obrandována i jako nejkrásnější slečna světa.

Na srdce hřející tvářičku malé Anny a její umění postavit se před objektiv a zatvářit se jako profesionálka se můžete podívat v naší galerii.