Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Anna Kellnerová žije koňmi: Svou vášeň ale bude muset v budoucnu omezit

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová
Zdroj: Profimedia
Anna Kellnerová

Dcera zesnulého miliardáře Petra Kellnera, Anna Kellnerová, je úspěšnou jezdkyní. V parkurovém skákání získala několik významných cen a s koňmi tráví prakticky veškerý svůj čas. Jak ale nedávno prozradila, svůj milovaný sport bude muset jednou z části oželet. 

Lidé ji znají nejen jako dceru tragicky zesnulého miliardáře Petra Kellnera, ale také jako opěvovanou parkurovou jezdkyni. Anna Kellnerová je jediným členem Kellnerovy rodiny, který se objevuje na veřejnosti a čas od času dokonce ochotně poskytuje rozhovory. A tentokrát promluvila i o svém soukromí. 

Jeden úspěch za druhým

Anna Kellnerová chová lásku ke koním již od dětství. Ve svých pětadvaceti letech už má za sebou několik významných úspěchů a coby parkurová jezdkyně se již několikrát stala mistryní České republiky. A na další medaili dosáhla se svým týmem i nyní, když v Poháru národů získali stříbro. 

Všechny úspěchy jsou ovšem vykoupeny obrovským odhodláním a také časem, který jezdkyně s koňmi tráví. „S koňmi, se kterými jezdím nebo jsem jezdila, jsem každý den. Myslím, že jednou nebo dvakrát do měsíce se stane, že mám volno,” nechala se Anna Kellnerová slyšet v rozhovoru pro primácký pořad Showtime

Bude muset polevit

Dcera Petra Kellnera kromě koní miluje také běh, tomu se ale kvůli časové vytíženosti může věnovat maximálně dvakrát týdně. Na druhou stranu si je ale vědoma, že si jednou bude muset čas přece jen udělat a své velké vášně se částečně vzdát. 

Přestože parkurové jezdectví narozdíl od ostatních sportů nijak věk sportovců neovlivňuje, jeden aspekt ji jednoho dne donutí k tomu, aby zvolnila. „U žen je to samozřejmě trochu komplikovanější, protože když pak chtějí založit rodinu, tak nad tím musí přemýšlet a musí tomu uzpůsobit život. Ale jinak jezdectví věkově nijak omezené není. Naopak, čím starší člověk je, tím víc zkušeností má,” vysvětlovala Anna Kellnerová netradičně otevřeně s tím, že by sama jednoho dne rodinu rozhodně založit chtěla. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky