Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Anna Kellnerová plánuje velké změny: Chce dosáhnout obdivuhodných cílů

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová
Zdroj: ANNA BOHÁČOVÁ / MAFRA / Profimedia
Anna Kellnerová

Anna Kellnerová, dcera zesnulého nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, zasvětila svůj život koním. Ve svých pětadvaceti letech už má za sebou mnoho úspěchů v parkouru a míří ještě víš. Jak totiž před pár dny prozradila, se svým týmem Prague Lions by se ráda dostala na olympiádu. Bude pro to ale muset podniknout několik změn. 

Rodina Kellnerových je pro širokou veřejnost poměrně velkou záhadou. Všichni členové nejbohatší české rodiny si totiž přísně střeží své soukromí a ve společnosti se prakticky nikdy neobjevují. Jedinou výjimkou je pětadvacetiletá Anna Kellnerová, která se věnuje parkurovým závodům. Ta je dokonce aktivní i na sociálních sítích, kde se se svými příznivci čas od času podělí i o nejrůznější momenty ze svého života. 

Soukromí si střeží

Převážně jde ale jen o sportovní fotografie, které Anna sdílí. Stejně jako zbytek její rodiny si totiž úspěšná jezdkyně své soukromí hlídá. Na tom si ostatně dával velmi záležet i její otec Petr Kellner. Ten totiž chtěl, aby jeho rodina, i navzdory obrovskému zájmu veřejnosti, žila v naprostém pohodlí a hlavně bezpečí. Proto se pozornosti médií stranil. „Dovolilo nám to vyrůstat úplně normálně,” nechala se před lety Anna Kellnerová slyšet v rozhovoru pro magazín Forbes

Chce na olympiádu

Anna Kellnerová má za sebou aktuálně finále parkurových závodů Prague Playoffs, ve kterém se se svým týmem Prague Lions umístila na šestém místě. Přestože podle iDNES jezdkyně věřila, že zaberou lepší příčky, i tak lze hovořit o velkém úspěchu. Teď se ale bude Kellnerová soustředit na ještě zajímavější závody. „Máme za sebou skvělý rok. Zlepšili jsme se o velký kus, ale samozřejmě chceme ještě výš,” svěřila se. Prozradila, že by se ráda v roce 2024 zúčastnila olympiády v Paříži. 

„Je to obrovská motivace, ale nejtěžší bude se vůbec kvalifikovat. Pokud kvalifikaci pojedu, což se doufám stane, tak věřím, že budu mít pevné nervy, abych ji zvládla,” dodala ještě s tím, že musí ve svém týmu učinit několik změn, aby se mohli společně přiblížit lepším výsledkům. „Plánujeme změny, které ještě nejsou oficiální, ale do týdne je snad oznámíme,” dodala. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky