Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Anna Kellnerová zpátky ve hře! Závodila poprvé od smrti tatínka

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová
Zdroj: Profimedia
Anna Kellnerová

Rodina Kellnerových se stále vzpamatovává z tragické smrti nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Jejich povinnosti však nepočkají, a možná právě proto se i jeho dcera Anna, úspěšná parkurová jezdkyně, zúčastnila několika závodů. Zcela jistě se tak alespoň na chvíli soustředily její myšlenky jinam…

Od tragické smrti miliardáře Petra Kellnera, který zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, uplynul měsíc. Rána je tak pro pozůstalé stále velmi čerstvá. Jeho dcera Anna se však nenechala pohltit smutkem a v plné síle se vrátila ke svému oblíbenému sportu. Před týdnem odjezdila na svém koni dva závody v německém Hagenu, kde se podle Blesku umístila na 15. a 19. příčce. Ve čtvrtek 29. dubna se pak projela i na domácí půdě. Představila se totiž na akci v pražské Chuchli, kde nejprve skončila i kvůli penalizaci až na 51. místě, bezchybně ale zajela druhý závod a vysloužila si 16. příčku. 

Oddaná koním

Čtyřiadvacetiletá Anna Kellnerová je úspěšnou parkurovou jezdkyní, a ve svém oblíbeném sportu se dokonce několikrát stala mistryní republiky. Její otec Petr Kellner na ni byl bezpochyby velmi pyšný a v její vášni ji také podporoval, jak se jen dalo. V roce 2018 jí pořídil koně, o kterého stála i dcera zakladatele Microsoftu Billa Gatese. A o tom, že byl Petr Kellner skutečně štědrý, svědčí i fakt, že kůň vyšel dle webu Stars24.cz na neuvěřitelných čtvrt miliardy korun! 

Nejznámější tvář Kellnerovy rodiny

Kellnerovi si velmi střeží své soukromí, a jejich společné fotografie jsou tak na veřejně dostupných serverech nedohledatelné. Stejně jako základní informace o jejich životech. Výjimkou je právě Anna Kellnerová, která dokonce jako jediná z rodiny vlastní veřejně přístupný instagramový profil, kde sdílí převážně momentky ze závodů. Poskytla rovněž několik rozhovorů, což z ní dělá nejpřístupnějšího člena rodiny nejbohatšího Čecha. 

Jejím partnerem je již čtyři roky miliardář Daniel Křetínský. „Dan spolupracuje s mým otcem, a díky tomu se také naše cesty jednou zkřížily. Od té doby se známe,“ svěřila se nadaná sportovkyně před časem podle webu eXtra pro magazín Forbes. Jak ale uvádí web eXtra, Petr Kellner nebyl ze vztahu tak úplně nadšený. Svojí dceři ale v žádném případě nestál v cestě. 


Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky