Politoložka Anna Franke a její partner Martin Čech by snad ani nemohli být šťastnější. Před pár dny se jim totiž narodil jejich první společný potomek, který dostal krásné české jméno Mikuláš. „14. 7. 2022 se nám narodil ten největší-nejmenší bojovníček. Už teď víme, že veliký po tatínkovi ještě není, ale bude! Nedočkavý je zato po nás obou,” napsala Anna Franke k prvním fotografiím syna, které na sociální síti zveřejnila.

Dojemné vyznání

„Vítej, maličký, tady u nás na světě se ti bude líbit, slibuju. Až vyrosteš, budu ti vyprávět, jak tě nebe přivítalo duhou a kolik lidí se z tebe radovalo. Už teď tě moc milujeme, ty náš chlapečku,” dodala ještě dojemně, přičemž se v komentářích okamžitě po zveřejnění příspěvku začaly objevovat gratulace od jejích fanoušků.

Otcem chlapečka je partner politoložky Martin Čech. S tím tvoří Anna Franke pár už několik měsíců. Poprvé se společně objevili v loňském roce na předávání cen Český slavík. Doprovodem tehdy Anna zároveň potvrdila, že je její vztah s exposlancem Dominikem Ferim minulostí.

Náročné období

Dominik Feri zhruba od poloviny loňského roku čelí několika obviněním ze sexuálního obtěžování, a dokonce také znásilnění. Nařčení se na jeho hlavu sypala ještě v dobách, kdy s Annou Franke tvořil pár. Krátce poté, co se napříč internetem začaly objevovat výpovědi údajně zneužitých žen, složil podle TN.cz Feri svůj poslanecký mandát a opustil také TOP 09. Několik málo měsíců později pak byl minulostí i jeho vztah s Annou, která si sama kvůli obvinění Feriho prošla velmi náročným obdobím. Teď má ale konečně pořádný důvod k radosti a úsměvu.