Novému páru českého showbyznysu Agátě Hanychové a Jaromíru Soukupovi mnoho fanoušků drží palce a věří, že jim vztah skutečně vyjde. Pak se ale najde celá řada škarohlídů, kteří si z hvězdné dvojice spíše utahují a považují je za ideální bizár k pobavení.

Dceru Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka, Aničku, hvězdná dvojice také spíše rozesmála a mladá influencerka sdílela jeden z mnoha vtipů o Soukupovi a Hanychové na svém Tik Toku, kde ji sleduje neuvěřitelných 1,2 milionu sledujících.

Dovolená Jaromíra Soukupa

Anna Dvořáková se s fanoušky podělila o jednu z mnoha parodií a vtípků na vztah Hanychové se Soukupem. Dvojnásobná maminka je na něm v náruči majitele TV Barrandov společně s jeho desítkami pořadů zachycená v moři.

"Jaromír Soukup týden poté, co musel strávit dovolenou Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem a Agátou Jaromíra Soukupa na pláži Jaromíra Soukupa," stojí v popisku ke snímku.

Z koláže je jasné, že autor naráží na ztrhaného Soukupa a jeho nekonečné množství pořadů. Hvězdná dvojka si ale z všudypřítomných vtipů nic nedělá a aktuálně si společně užívají opět v Marbelle, kde má mediální magnát luxusní vilu.

Na Soukupa s Hanychovou vzniká celá řada vtipů

Související články