Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejkrásnější český pár: Bezděková prozradila, čím ji okouzlil Lambora

Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia.cz
Andrea Bezděková

Česká Miss z roku 2016 Andrea Bezděková už několik měsíců randí s hlavní hvězdou seriálu Slunečná Markem Lamborou a vypadá to, že jim to pořád klape. Modelka se netají tím, že ji Mára okouzlil svou empatií a trpělivostí.

Modelka Andrea Bezděková se seznámila s hercem Markem Lamborou na sociálních sítích. A při osobním setkání ji okamžitě okouzlil. 

„Je to takový rytíř. Okouzlil mě svou trpělivostí a empatií a to mu také stále říkám,“ svěřila se modelka v pořadu ShowTime. Modelka je z mladého, pěkného a talentovaného herce evidentně celá pryč a byla by ráda, aby jim to vydrželo.

Lambora Bezděkovou okouzlil empatií

„Jsem zamilovaná. Jsem s Márou spokojená, jsme šťastní. A vlastně jsem ráda, že už je to venku, že jsme spolu, trochu se nám tím i ulevilo,“ prozradila poté, co se veřejně provalilo, že pohledný pár spojuje víc než přátelství.

Andrea Bezděková je svými krátkodobými vztahy celkem známá. Chodila s modelem Pavlem Gillerem, aférku prožila s kolegou Petrem Havránkem, vztah udržovala i s Miroslavem Dubovickým, který nyní čeká miminko s bývalou přítelkyní Jaromíra Jágra Veronikou Kopřivovou.

Bývalé bouřlivé vztahy

Lambora byl zase vídán po boku herečky Šárky Vaculíkové, která je známá jako Adriana ze seriálu Ulice. Fanoušci by však nejradši mladého herce viděli po boku jeho kolegyně ze Slunečné Evy Burešové. Ta však už nějaký pátek tvoří pár s šéfkuchařem a porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem.

Jeho současná partnerka Andrea Bezděková je pravý opak a dle jejích slov se s hercem pěkně doplňují. 

„Přijde mi, že ten sympaťák, do kterého se spousta žen zamilovala ve Slunečné, tak přesně takový je Marek i ve skutečnosti,“ pěla ódy na svou novou lásku modelka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky