Poodhalit něco ze svého osobního života se umělkyně rozhodla pro podcast s erotickou tématikou pod názvem Šimrání. Práskla na sebe hned několik věcí, mimo jiné to, jak probíhalo její “poprvé”. 

“Moje poprvé byla taková náhodička. Bylo mi čerstvých 15, já tou dobou byla na pěveckém táboře, kam přijela banda kamarádů. Pak mě to trochu mrzelo, že se to vůbec stalo. Tenkrát to byla taková frajeřinka, řekla jsem si, že budu hustá. Zpětně to bylo strašný, na palandě v chatičce,” přiznala Anička Slováčková, že její první sexuální zkušenost nedopadla nijak slavně. 

Přestože ona sama se většinou nestydí mluvit ani o ožehavých tématech a na sociálních sítích ukazuje často svůj život zcela bez příkras, paradoxně byla choulostivá témata v jejich rodině něčím, o čem se nahlas příliš nemluvilo. 

Osvěta se u nich doma příliš nekonala

“Na to, jak bouřlivý život rodiče vedou, by se zdálo, že budeme jako rodina otevření, ale ne. I když jsem dostala poprvé menstruaci, tak jsem měla celkem šok. Sice jsem věděla, že se něco takového děje, ale byla jsem akorát sama na chalupě s tátou. Tenkrát mně kamarádka musela přivézt na kole vložky,” popsala úsměvnou vzpomínku z dětství zpěvačka. 

Dodala, že v patnácti letech ji její maminka Dáda Patrasová jednoduše zavedla ke gynekologovi a tím veškerá osvěta skončila. Na řadu věcí si tak zkrátka musela přijít sama.

Prozradila ale také to, jak to v oblasti intimity má se svým současným partnerem. S tím je ve šťastném vztahu, kterému předcházelo dlouholeté přátelství, již nějaký čas, a přítel je jí oporou i v těžkých chvílích. Vzhledem k tomu, že se nyní již podruhé léčí s rakovinou, o ně bohužel není zrovna nouze. 

Hrátky na veřejných místech

Oba mladí lidé nejsou podle jejích slov žádní puritáni, a tak je lákají i méně tradiční praktiky, jako například milostné hrátky na veřejných místech, výměna tradičních rolí v posteli nebo i sledování filmů pro dospělé. 

“Nejvíc mě baví lesbičky, na ty koukám hodně často, pak se mi líbí black and white páry a obecně grupáče,” řekla Anička Slováčková zcela bez obalu, jaký žánr lechtivých filmů sama preferuje. 

“Mám hodně sexuálních tužeb a snů, které bych si měla začít psát na wish list a začít je realizovat. Upřímně mě zajímá swingers, zvlášť ta atmosféra. Musela bych to ale asi dělat v jiné zemi, aby to nikdo nenatočil, nenafotil. Chtěla bych si to užívat bez toho, aniž by na mě koukali lidi stylem: Jé, to je Slováčková,” vysvětlila umělkyně, proč si některé tajné touhy zatím stále nesplnila. 

Všechno má své meze

Existuje ale i určitá hranice, kterou by v ložnici nikdy naopak překročit nechtěla. “Fekál a fetišistické věci bych asi nedala, žádné vnitřní tekutiny a hmotnosti bych na sebe nedala,” uvedla talentovaná zpěvačka. 

Během rozhovoru došla řeč také na to, co by ji nejvíce zajímalo na intimním životě z pohledu muže. Kdyby se jedním z nich mohla na den stát, má zcela jasno v tom, co by si chtěla vyzkoušet ze všeho nejvíc. 

“Určitě budu ho*it. Hrozně mě zajímá, jaký to je, když z tebe jde ejakulát,” prohlásila Anička Slováčková bez okolků.

Související články