Anna Slováčková se netají tím, že její vztah s matkou Dagmar Patrasovou není zrovna ideální.

Herečka a zpěvačka má dlouhodobé problémy s alkoholem a její četné skandály dceru Aničku rozhodně netěší.

Nejen proto se od sebe poslední roky velice vzdálily a dnes jen těžce nachází společná témata ke konverzaci.

„Dřív jsem se s ní radila o divadle, hlavně když jsem začínala v muzikálech. Hodně mi pomáhala s přípravou na přijímačky na konzervatoř. Teď ale tolik nehraju, zaměřila jsem se víc na zpívání,“ svěřila se Slováčková v rozhovoru pro Novinky.

Anička pak dodala, že mají s matkou zcela odlišné vnímání všeho, včetně módy.

„Módní vnímání mám odjakživa hodně jiné než ona, v tom jsme rozdílné. Já jsem byla vždycky laxní, chci se cítit spíš pohodlně než být načančaná. Ona vždycky byla ten sexsymbol, ke kterému jsem měla naopak daleko. Módní trendy mi vůbec nic neříkají. Nikdy jsme si v tom moc nenotovaly,“ vysvětlila zpěvačka, proč si s maminkou nerozumí.

Naopak velikou oporou v těžkých chvílích je pro Aničku Slováčkovou její tatínek Felix Slováček a bratr Felix junior.

„Má o mě hrozný strach, máme se moc rádi, miluju i jeho děti. Klukům je už dvanáct a osm, chtěla bych s nimi trávit víc času, protože na nich vidím, jak čas strašně letí,“ přiznala zpěvačka výše zmíněnému webu.

Nejvíce však Anička pěje ódy na svého přítele. „Jsme spolu rok a půl a byl mi seslaný seshora. Byli jsme léta nejlepší kamarádi, nikdo kolem včetně nás si nedokázal představit, že bychom spolu měli cokoli víc. Úplně nečekaně se cosi zlomilo. Hodně se mnou prožíval tu první nemoc. Pro mě je požehnáním, s nikým mi takhle dobře jako s ním nebylo. Trápí mě na druhou stranu, do jaké se dostal situace: místo toho, aby plánoval svatbu, pomalu plánuje jiný věci. Zvládá to výborně a je mi neskutečnou oporou,“ tvrdí umělkyně, která by se ráda za přítele provdala.

„Ambici mít děti už nemám, ale svatba by byla hezká. Asi každá holka chce být nevěstou,“ uzavřela Anička, která svým optimismem v boji s vážnou nemocí inspiruje onkologické pacienty všech věkových kategorií.

Související články