Anna Slováčková od začátku zjištění závažného onemocnění nijak neslevila ze svého obvyklého programu. I když přiznala, že je občas vyčerpaná, dál jede na plný plyn. Kromě koncertů se svou kapelou Aura pokračuje Anička i natáčení Ordinace v Růžové zahradě, kde je jednou z hlavních hvězd. Přes veškerou pozitivní energii ale Slováčková před pár dny odhalila, že vše není zdaleka tak růžové, jak to vypadá. Vážné ohrožení v podobě koronaviru ovšem hodlá přehlížet!

Vydržela předstírat pohodu, nyní promluvila

Anička Slováčková chtěla být od začátku jakýmsi vzorem pro mladé dívky trpící stejnou nemocí a tak dělala vše proto, aby ukázala rakovinu v jiném světle. Zpěvačka tvrdila, že díky optimismu vše zvládne a to bez omezení pracovních povinností. Po několika měsících léčby ale před pár dny přiznala, že jí dochází síly a proto si užívala pár dní mimo sociální sítě.

Vím, že s vámi teď moc nesdílím nějaké aktuální fotky apod, ale upřímně nemám vůbec náladu na to, vymýšlet nějaké nové příspěvky a už vůbec ne se teď fotit. Nějak cítím, že potřebuju svůj klid. Každý den teď sama sebe musím přijímat v o odstín novém světle, a už je to prostě náročný se furt hecovat" popsala Anička své pocity. Ačkoliv se necítí ve své kůži, z pracovního tempa odmítá ustoupit a to i přes hrozící nákazu smrtícím virem.

Anička je velká bojovnice

Imunita pacientů s onkologickým onemocněním bývá velice oslabená a proto se nedoporučuje během léčby a ani po ní příliš vyhledávat místa s větším počtem lidí. Tento fakt ale Slováčková od začátku ignoruje, a neřeší ani aktuální hrozbu koronaviru, který by pro ni mohl mít fatální následky! Přitom někteří z kolegů z Ordinace jezdí na zahraniční dovolené, a mohlo by snadno dojít ke kontaminaci.

Zpěvačka má ale pro strach uděláno a tvrdí, že hodlá dál žít beze změn a izolovat se nehodlá. Tak doufejme, že statečnou bojovnici obejde virus obloukem.