Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Anička Slováčková nevydržela tlak a promluvila o rodině

Anna Slováčková
Anna Slováčková
Zdroj: Profimedia
Anna Slováčková

Sotva Anička Slováčková porazila rakovinu, už čelí kvantu otázek, kdy bude mít konečně děti. I proto se k tomu mladá umělkyně rozhodla vyjádřit jednou provždy. Nevyvrátila, že je někdy mít bude, ale momentálně na to nemá ani pomyšlení.

Anička Slováčková si prošla velmi složitým obdobím, kdy musela docházet na chemoterapii a svojí pozitivní myslí a léčbou rakovinu nakonec porazila. Někteří lidé jako kdyby to netušili, a kladou Aničce velmi nevhodné otázky.

„Už jsem se asi dostala do věku, kdy mi poslední dobou spousta lidí klade otázky, jestli plánuju dítě, rodinu atd. Hele, upřímně, já už si neplánuju ani to, co si dám ráno k snídani,“ vyjádřila na svém Instagramu Anička jasně, co si o tom všem myslí.

„Pokaždé, když se na to někdo zeptá, tak ve mně ty otázky dlouho rezonují a říkám si, jestli není něco špatně, že tyhle ambice posledních několik let vůbec nemám (snad i naopak), a jestli mi vůbec někdy ty hodiny začnou taky tikat,“ naznačuje, že prozatím otěhotnět neplánuje.

Slováčková na děti zatím nemá pomyšlení

„Tím se samozřejmě často dostávám do hlubší krize,“ přiznává, že uvažuje, zda je v pořádku nepociťovat biologické hodiny. Doplňuje, že dotazování na mateřství jí není po chuti.

„Je pravda, že mi tyhle otázky od kohokoliv nejsou vůbec příjemné. Nedokážu si představit, jak musí být těm, kdo se o miminko opravdu moc snaží a musí pořád poslouchat tak kdy, co, už,“ konstatuje.

Raději má kolem sebe zvířátka

„Na psychice to člověku určitě nepřidá, volte tedy slova a otázky ohledně takových témat co nejcitlivěji. Ale pořád si říkám a uklidňuju se tím, že jestli to jednou má přijít, tak to přijde. Ostatně jako spousta dalších věcí, co mi takhle do života přišla,“ věří v osud Anička.

„A čistě upřímně, je to jeden z mých největších strachů. I to všechno kolem toho. Maminky, obdivuji vás, jak to zvládáte. Já na to zatím ty koule asi nemám, ale třeba je někdy mít budu. Jste hrdinky každého dne. Já se tu budu zatím snažit být nejlepší maminkou těm mým chlupatým láskám,“ zakončuje svoje povídání Anička u snímku s kočičkou v náručí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky