Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Pomeje se dojímá nad dcerou: Tohle všechno má po Jirkovi

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Andrea Pomeje vychovává dceru Aničku společně s přítelem Petrem Plačkem. Jejím skutečným otcem je však již zesnulý Jiří Pomeje. Sama Andrea otevřeně říká, že jejich dcera je celá Jiří. Vidí ho v ní každý den!

Malá Anička přišla o tatínka v pouhých pěti letech. Mužským vzorem je pro ni teď přítel Andrey Pomeje – Petr Plaček. Jakkoli se ji snaží směrovat, Anička zůstává pořád svá.

„Dcera je pěkný kvítko. Má být po kom. I když jsem si vždycky říkala, že rozhodující je výchova, Anička geny opravdu nezapře. Jirku má v sobě až neskutečně. Je extrovertní, ráda přehrává, umí hrát skvěle na city. Už jako malá to má takhle vymakané,“ svěřila se Andrea webu eXtra.cz.

Dceru na sociálních sítích příliš neukazuje

Ta se s ní a Petrem Plačkem momentálně stěhuje od nového prostření, které si nemůže vynachválit. Baráček bude jistě brzy podle jejich představ. Jeho postupnou proměnu můžete sledovat na Instagramu, kde často zveřejňují, jak tam pracují.

„Anička je tu moc ráda. Zbožňuje Petrovy rodiče, ti jsou zase nadšení z ní. Jezdí spolu na kole a na výlety, má se tu skvěle. Od podzimu nastupuje na místní základní školu, kterou máme blízko domu. Už se těší,“ prozradila.

Muž jejího života

Nyní je Andrea šťastná, ale ještě před rokem se ze smrti Pomejeho hroutila. Byla sice už s Plačkem, ale odchod muže, se kterým byla sedm let, ji zasáhl. Ještě obtížnější pro ni bylo vysvětlit malé Aničce, co se vlastně stalo.

„S Jirkou budu spojována vždycky. Mám jeho jméno, jsem známa díky němu. Lidé se mě na něj budou pořád ptát. Jirka bude vždycky patřit do mého života. Stále tady chybí. Asi jsem se ještě úplně s jeho smrtí nevyrovnala,“ řekla Andrea pro iDnes.cz.

Po smrti Jiřího jí velmi pomohl

„Když se to stalo, nebyla jsem na tom úplně nejlépe. Dcera byla u našich, tam jí to mamča jemně řekla, že to tak je a v životě to tak chodí. Neuměla jsem si představit, jak bych jí to řekla já. Byla jsem trochu srab a neměla sílu na to být ta první, kdo jí to oznámí,“ svěřila se Andrea.

„Ona to vnímá úplně jiným způsobem. Jsem za to docela ráda. Nedokážu si představit, kdyby by mi doma brečela, že se jí stýská. Přijala to jako informaci. Myslím, že to bude řešit, až bude starší,“ dodala známá dýdžejka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky