Nastávající maminka Angie Mangombe vyrazila v doprovodu svého partnera Josefa Kůrky na slavnostní projekci minisérie Iveta. Těhotnou hvězdu reality show jsme na akci odchytili a zeptali jsme se, jak s rostoucím pupíkem snáší společenské události.

"Není to pro mě úplně nejlepší, je tady strašně moc lidí, takže se mi motá hlava. Ale je fajn být mezi lidmi, zase nemůžu být jen zavřená doma," postěžovala si Angie, kterou požehnaný stav začíná zmáhat a už se nemůže dočkat, až se její vytoužený chlapeček konečně narodí.

"Už jen dva měsíce, hrozně se těším, už mě nebaví být těhotná," přiznala Mangombe naší redakci. Začátek požehnaného stavu prý nebyl vůbec jednoduchý a kráska trpěla nepříjemnými nevolnostmi, které nyní vystřídala nepříjemná únava.

Bylo mi hrozně zle

"Je to náročnější, než jsem si myslela. První tři měsíce byly strašný, bylo mi hrozně zle, teď už jsem jenom unavená," svěřila se Angie Mangombe. Influencerka prozradila, že se jí první část minisérie Iveta velmi líbila a právě proto dorazila na premiéru pokračování.

"První sérii jsem viděla, proto jsem dorazila i na tu druhou, jelikož mě to nalákalo," sdělila budoucí maminka. "Já žádný oblíbený charakter nemám, ale seriál se mi celkově líbí," doplnil Angie její partner, který se teprve nedávno vrátil domů z reality show Survivor. I Angie má zkušenosti s reality show. Účastnila se jedné z řad Like House.

Pro Mangombe tak poslední měsíce nebyly vůbec jednoduché, jelikož zůstala ze dne na den sama a musela se vyrovnat s výkyvy hormonů bez pomoci svého miláčka. Nyní je ale spokojená rodinka pohromadě a oba už se těší, až společného potomka zahrnou láskou, kterou ani jeden v dětství nepoznali. Nezbývá než hrdličkám popřát mnoho štěstí.

Angie Mangombe za dva měsíce porodí syna

Související články