Angie Mangombe má za sebou čerstvě operaci nosu a ačkoliv si na finální výsledek ještě bude muset pár měsíců počkat, už nyní je ze změny nadšená.

„Zatím jsem spokojená, sice to ještě zatím nevypadá podle mých představ, jelikož to mám hodně opuchlý, ale doktor říkal, že se to bude zlepšovat a já sama každý den vidím že to je lepší. Lidi už se mě tolik nebojí (smích),“ prozradila nám Angie, pro kterou je největší oporou její partner Josef Kůrka.

„Pepa si ze mě dělá legraci a říká, že vypadám jako paní Kdovíková. Ze strany to totiž trochu působí, jako kdybych byla pták se zobákem, ale podporuje mě maximálně,“ doplnila influencerka.

Mangombe v krátké době podstoupila nejprve explantaci prsních implantátů a následně zmenšení nosu, na další zákroky se ale zatím dle svých slov nechystá.

„Další operace už neplánuji, mám za sebou zmenšení prsou a teď už jsem se sebou spokojená. Chci hlavně makat ve fitku,“ svěřila se Angie.

Ačkoliv je z výsledku exotická kráska nadšená, komunikace s personálem ani následná péče prý nebyla zrovna stoprocentní.

„Byla jsem v Istanbulu a je to naprosto nesrovnatelné s Českou republikou, v cizině je to o hodně horší než tady,“ tvrdí Mangombe.

„U mě byl taky problém jazyková bariéra, všechno jsem si musela domluvit sama, hotel, letenky, jak se dostat do nemocnice, odtud mě pustili hned druhý den po narkóze, když jsem se ještě motala, jsem ráda, že už jsem v pořádku doma. V Čechách je to každopádně o 95 procent lepší co se týká péče, ale operace jsou zase kvalitnější tam,“ shrnula influencerka svou zkušenost.

Nyní se po proměně vizáže chce Angie věnovat své hudební kariéře, focení a rozvíjení svého podnikání.

„Chci teď víc fotit, plánuji také víc dělat hudbu, doufám že letos vyjde alespoň jedna skladba. Kromě toho plánujeme svatbu s Pepou, tak doufám že to všechno vyjde. Samozřejmě se budu věnovat také své firmě s parukama,“ plánuje maminka téměř ročního syna Rafaela.

Veškeré aktivity přizpůsobí péči o svého chlapečka.

„Rafíček už víc vnímá, je s ním mnohem větší sranda, protože vnímá. Zvířátka jsou taky super,“ pochvaluje si Angie.

V závěru jme se Mangombe zeptali, jak hodnotí letošní účastníky reality show Survivor, kterou si loni vyzkoušel její snoubenec Pepa Kůrka.

„Letošní Survivor je katastrofa, je to hlavně o tom, že se všichni předhání kdo půjde dřív domů a vůbec mě to nebaví. Tady někomu chybí ryba, jiný zase chce vidět rodinu, dobře, Sebastiánovi umírá tatínek, ale jinak je to utrpení pro moje oči. Doufám, že za rok vyberou mě a já tam vydržím až do konce,“ uzavřela.

Související články