Na sociálních sítích tak překvapila například tím, když ještě v době šestinedělí chlapce nechala přespat u babičky a sama s partnerem, modelem Josefem Kůrkou, vyrazila do wellness hotelu s odůvodněním, že potřebují utužit svůj vzájemný vztah.

“Ono to nebylo tak, že bych ho rovnou někam dala a prostě odjela. Zkoušeli jsme to postupně už předtím, třeba na hodinku nebo dvě, a když jsem viděla, jak spokojený u babičky je, tak jsem neměla strach, že ten jeden den by nezvládli. Navíc moje mamka vychovala tři děti, takže jsem nepochybovala o tom, že to zvládne. Nikomu cizímu bych syna ale nesvěřila,” vysvětlila své rozhodnutí tehdy pro Kafe.cz kráska s tím, že je pro ni důležité, aby tu pro syna mohla být jako odpočatá maminka plná energie.

Péči babičky nicméně využívá Angie Mangombe poměrně často, což jí na sociálních sítích sledující vyčítají téměř na denní bázi. Přestože se snaží si kritiku nepouštět příliš k tělu, přece jen se jí dotýká. Proto se nyní k situaci znovu vyjádřila.

“Takže ještě jednou. Je to moje dítě a jen já rozhoduji o tom, co a jak bude. Jsem tu pro něj teď a budu tu pro něj i tehdy, když mě bude nejvíc potřebovat, ale nezapomínám ani na můj život a moje psychické zdraví. Protože k čemu mu bude zhroucená a vyčerpaná matka? K ničemu. Jsem tu pro něj silná a plná energie,” napsala influencerka, které jdou negativní komentáře viditelně opravdu na nervy.

“Nechápu, proč by malej nemohl být u milující babičky? Mě vážně zajímá, jaké trauma by z toho miminko mělo mít. Čerpá z energie a je to na něm vidět. Pokud má někdo super energii a věnuje se mu a miluje ho, pochybuju, že by ho to mělo poznamenat,” dodala Angie Mangombe, která sama vyrůstala bez rodičů, a tak moc dobře ví, jak těžké je pro dítě, když nemá dostatek péče a pozornosti. Na to si ovšem podle jejího mínění malý Rafael nemůže stěžovat.

“Nemáte právo mi říkat, že jsem špatná matka. Já moc dobře vím, co to znamená být špatná matka. A to já rozhodně nejsem. Dobře si pamatuju dobu, kdy mě šikanovali ve škole a neměla jsem to komu říct, kdy se se mnou rozešel první kluk a neměla jsem nikoho, s kým bych to mohla sdílet,” uzavřela na sociální síti.

Související články