Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Angelina Jolie po dlouhé době promluvila o svém soukromí

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Zdroj: profimedia
Angelina Jolie

Angelina Jolie se v současné době rozvádí s Bradem Pittem. I když jejich manželství vypadalo harmonicky, skutečnost byla jiná. Jedním z důvodů může být to, že Angelina je neskutečně křehká žena, což dokázala, když se nedávno rozpovídala o svých pocitech z mládí.

Herečka Angelina Jolie má po těle tetování hned několik. Jedno z nich má pro ni zvláštní význam. „Mám vytetovaný nápis „Modlitba za divokost v kleci drženou v srdci.“ Nechala jsem si to udělat, když mi bylo dvacet. Cítila jsem se ztracená. Byla jsem také neklidná. To pořád jsem. Jela jsem s mámou na večeři autem. Povídala mi o Tennessee Williamsovi a jeho slovech...o té divokosti. Zastavili jsme u salónu, kde mi to vytetovali na levou paži,“ prozradila v rozhovoru pro Harper´s Bazaar Angelina Jolie.

Zmínila v něm také, jak složité je pro ni lidské bytí. „Život je velmi těžký. Pro mnoho žen je nemožné, aby byly svobodné. Každý den si plně uvědomuji, jaké mám štěstí, že svobodu mám. Mohu mluvit otevřeně a dělat vlastní rozhodnutí. Nic mě nečiní šťastnou víc, než když vidím, že je někdo opravdu sám sebou, ať už to znamená cokoli,“ pokračovala.

Život jako takový si často idealizuje a nerada si připouští negativní věci. „V lidech kolem mě vidím dobro. Tolik krásy. Ne, když předstírají, že jsou někým jiným. Ne, když lžou. Mám ráda ty divoké lidi, otevřené, upřímné a svobodné. V kleci totiž žít nejde,“ vysvětluje Jolie.

Po dlouhé době se otevřela

Herečka sama přiznává, že v mládí za to nebyla zrovna oblíbená. „Ve škole jsem nebyla tak populární, byla jsem punkačka. Milovala jsem kůži, PVC a rybářské sítě. Pamatuji si, jak jsem PVC kalhoty měla poprvé. Měla jsem zrovna představení v L.A. a byla jsem na řadě. Jenže než na mě řada přišla, kalhoty se přilepily k sobě a nemohla jsem jít na jeviště. Stejně jsem je milovala,“ vrátila se Jolie na chvíli do puberty, ve které jsou momentálně některé její děti.

S Bradem Pittem jsou od sebe již tři roky

„Klidně bych se odstěhovala do zahraničí, hned jak všem mým dětem bude osmnáct let. Momentálně ale musím brát ohled na to, kde žije jejich otec,“ narážela v rozhovoru na Brada Pitta. Jeho jméno však nepadlo. Angelina Jolie s Bradem Pittem nežije již tři roky. Po celou dobu odluky se táhne rozvod, který ještě stále není u konce. Jednu dobu se spekulovalo, že se k sobě hvězdný pár navrátil, ale k dnešnímu dni je jasné, že se tak nestalo.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky