Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chůva dětí Angeliny Jolie prozradila skutečnosti, které chtěla herečka utajit

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Zdroj: profimedia
Angelina Jolie

Manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta se rozpadá velmi pomalu. I když se herečka snaží zakrýt stopy, vyplouvají na povrch skutečnosti, které by jí časem mohly zlomit vaz.

Pohádka

Supermáma Angelina Jolie má na krku šest dětí, tři adoptované a tři vlastní. Po rozchodu s Bradem Pittem začala válka o jejich výchovu, kvůli které se ostatně i pár rozešel. Hází špínu jeden na druhého, ale je to právě hollywoodský krasavec, kdo chce najít společnou řeč. Angelina před novináři hraje divadlo, lomí rukama, hlavu pokládá do dlaní, občas vyvede svou početnou smečku na vzduch a veřejnost krmí pohádkami, jak dala dětem střechu nad hlavou, domov a naději na normální život. Jak je to ale doopravdy? Zatímco Brad Pitt žije v nevědomosti a jezdí po světě s novým filmem Tenkrát v Hollywoodu, jedna z chův už nedokázala dál hrát slepou a hluchou a prolomila hradby mlčení

Tak a možná jinak

"Děti jsou pro mě vším, alfou a omegou, jediným smyslem mého života! Podporuji je v práci, ve studiu, v rozvoji. Udělala bych pro ně cokoliv na světě. Trávím s nimi všechen volný čas, dávám prostor pro volbu identity."

V rozporu s tím je tvrzení chůvy, která upozorňuje na hereččinu roztržitost a sebestředné chování, kdy její pohodlí, odpočinek a hlavně práce mají navrch a nikdy je neupozadnila. Ani režim a podpora až za hrob, kterou se Angelina hrdě vychloubá, se nekonná. Děti jsou divoké, neznají pravidla, natož řád.

Zkáza manželství Brada a Angeliny vypadá ve finále úplně jinak. Herečka svého muže soustavně osočuje z agrese vůči dětem a on se brání, že je chce jen vychovat. Možná je na tom něco pravdy a maminčin mazánek Maddox to za tučné kapesné a vyšlapanou cestičku k režisérskému pultíku, o kterém sní, rád odsouhlasí. Doposud se však nenašly jasné důkazy, které by Brada usvědčily. 

Příliš volná výchova, kdy mají děti volné pole působnosti, se Angelině začíná mstít. I přes varování na rady svých blízkých nedbá a zachází ještě dál.

Dozví se to někdy?

Běžně nechává děti doma samotné. Nechce je obtěžovat přítomností chův, ale ani jim neumí věnovat svůj vlastní čas a vyráží do společnosti, zatímco má doma nezabezpečené ratolesti s falešným pocitem volnosti. Kdyby to jen Brad Pitt viděl. Ale je to už přes osm měsíců, co byl s Madoxem, Paxem, Zaharou, Shiloh, Vivien a Knoxem minulý rok na Vánoce viděn naposledy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky