Když se před čtyřmi lety objevily zprávy o rozvodu slavného hollywoodského páru, zpočátku jim nikdo nevěřil. Postupem času začaly na veřejnost r’prosakovat informace z jejich soukromí, na základě kterých bylo jasné, že dvojice přece jen své odloučení myslí vážně.

Brad i Angelina se hned na začátku nechali slyšet, že chtějí, aby vše proběhlo v naprostém poklidu a aby z jejich rozvodu vyšly jejich děti s co nejmenší újmou. Jestli se to podaří, je otázkou času. Magazín ET Online zjistil, že bude bude Brad Pitt u soudu snažit o získání klasické střídavé péče. Pro děti je podle něj důležité, aby trávili stejný čas s otcem i matkou. Angelina sice chce být spravedlivá, ale má jisté podmínky.

Brad Pitt a Angelina Jolie brzy konečně zamíří před soud

Mezi podmínky, které si Angelina klade, patří například to, že si nepřeje, aby děti v Los Angeles bydleli či nocovaly i Brada. Zároveň žádá o právo, které jí kdykoliv a bez vysvětlování umožní odcestovat i s potomky do Evropy nebo Asie, což často vyžaduje její profese.

Hvězdný pár vypadal šťastně a spokojeně dlouhých deset let. Po osmi letech vztahu se v roce 2014 vzali ve Francii a jen dva roky po svatbě žádala Angelina o rozvod. Důvodem bylo Bradovo údajné pití a jeho násilnické chování.

Pro Brada a Angelinu je nejdůležitější pohodlí dětí

Noviny teď plní zprávy a Bradově nové známosti, německé modelce Nicole. S tou vyrazil v nedávné době do Francie na dovolenou, kterou trávili v domě, jež Brad před lety koupil společně s Angelinou a ve kterém zároveň probíhala jejich svatba.

Rozvod je momentálně na spadnutí. O tom, jakým stylem bude probíhat střídavá péče, rozhodne soud.