Proslavila se hlavně rolí chytré a všímavé spisovatelky Jessicy Fletcherové, které se podařilo rozuzlit mnoho kriminálních případů, Angela Lansbury ale měla na svém kontě i celou řadu jiných filmových i televizních úspěchů. Po celém světě měla miliony fanoušků, kteří se v říjnu 2022 dočkali smutné zprávy – jejich herecká legenda zemřela.

Angela Lansbury po sobě zanechala nejen úžasné filmy a seriály, ve kterých zářila, ale také svůj luxusní dům v Kalifornii. A právě ten se její pozůstalí nyní rozhodli uvést do prodeje.

Dům snů

Podle webu Dirt Angela Lansbury dům zakoupila v roce 1985 a žila v něm spokojeně až do své smrti. Sídlo postavené ve španělském stylu je obklopené přírodou, která poskytuje obyvatelům jak klid, tak soukromí. Nachází se v něm čtyři koupelny a čtyři ložnice. Nechybí prostorná anglická zahrada, jejíž dominantou je velký bazén.

Rezidence Angely Lansbury je tak naprostou oázou pro milovníky velkých, ale přitom útulných prostorů. Případný zájemce si ale musí připravit pořádný balík.

Bezmála 100 milionů korun

Rodina Angely Lansbury dům herečky prodává za 4,5 milionů dolarů (zhruba 97 milionů korun). Na ceně se pochopitelně promítá také lokalita, ve které se dům nachází. Angela Lansbury totiž žila v prominentní čtvrti, ve které našla svůj domov i celá řada jiných celebrit.

Ten, kdo si nemovitost zakoupí, se tak stane sousedem například herce Jima Carreyho, herečky Alexandry Daddario anebo režiséra filmu Cruella Craiga Gillespiea.