Zatímco Denisa Nesvačilová dostává od internetových uživatelů na sociálních sítích pořádnou bídu a musí dennodenně číst o tom, nakolik je zlá a vypočítavá, když dokázala odloudit režiséra Petra Kolečka, jeho dnes už bývalá partnerka Aneta Vignerová dostává jen vzkazy plné podpory a vlídných slov.

Podpořily ji Burešová i Nesvačilová

Podpory se Vignerové ale nedostává jen od fanoušků, ale také od jejích kolegů a přátel. Jeden ze snímků modelky dokonce okomentovala několika červenými srdíčky herečka Petra Nesvačilová, která je sestřenicí Denisy Nesvačilové. Na základě toho lze velmi lehce odhadnout, na čí straně herečka v tomto rozbroji stojí.

A přidala se k ní i Eva Burešová, kterou před lety rovněž opustil její tehdejší partner Michal Krásný po narození syna Nathaniela. „Ti kluci jsou největší parťáci,” vzkázala Burešová Vignerové pod fotkou s jejím synem.

Těžký rozchod

Zpráva o tom, že se Kolečko a Vignerová rozešli, přišla jako blesk z čistého nebe. Režisér nejdříve ve svém vyjádření pro Blesk uvedl, že se dlouho v jeho vztahu objevovaly různé problémy, a zdálo se, že velká láska skončila po vzájemné dohodě. Toho názoru ale nebyla Vignerová, která pro změnu pro eXtra.cz řekla, že si myslí, že byla důvodem rozpadu vztahu právě Nesvačilová, se kterou se měl Kolečko sblížit v létě při několikatýdenním natáčení seriálu Pálava.

Související články