Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kolečko a Vignerová prožili velkou lásku: Dlouho se zdálo, že je nic nerozdělí

Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Zdroj: Profimedia
Petr Kolečko a Aneta Vignerová

Informace o tom, že vztah Petra Kolečka a Anety Vignerové dospěl do svého konce, překvapila snad všechny. A není se čemu divit. Dvojice totiž více jak tři roky tvořila krásný a na první pohled nesmírně spokojený pár. Než přišel bouřlivý rozchod, zdálo se, že spolu Kolečko a Vignerová vydrží snad navždy. 

Petr Kolečko a Aneta Vignerová se dali dohromady na začátku roku 2019 a okamžitě nabyli pocitu, že si jsou zkrátka souzeni. Modelka tři měsíce na to otěhotněla a s partnerem se bez přemýšlení začali připravovat na rodinný život. „S Petrem to bylo hned krásné a intenzivní, proto jsme neviděli žádný důvod proč ne,” nechala se před lety slyšet Vignerová v rozhovoru pro iDNES.

Seznámili se při natáčení

Vignerová a Kolečko se poprvé viděli na dotočné k filmu Masaryk. Jiskra mezi nimi ale přeskočila až ve chvíli, kdy na sebe znovu narazili u představení Federer–Nadal, kde Kolečko účinkoval. Historkou o svém seznámení bavili někdejší partneři publikum i v 7 pádech Honzy Dědka, kde vyprávělo o tom, jak Vignerovou Kolečko po představení krmil z plastového talíře poslední porcí chilli con carne. A láska byla na světě. 

Šok pro všechny

Modelka a scenárista byli považováni za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu a nikdy netušil, že se jejich vztah schyluje ke konci. Ještě v květnu letošního roku společně nafotili zamilované fotografie pro svatební editoriál a na snímcích působili jako ta nejšťastnější dvojice. Jen o pár měsíců na to přišla zpráva, která všechny zarazila. 

Petr Kolečko totiž ve svém vyjádření pro Blesk přiznal, že se s Anetou rozešli, neboť dlouho bojovali s různými vztahovými problémy. Krátce na to se ukázalo, že scenárista randí s herečkou Denisou Nesvačilovou. Vignerová byla z prohlášení Kolečka dost rozčarovaná a v rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že se domnívá, že za rozchodem stála právě herečka, se kterou Kolečko spolupracoval při natáčení nového seriálu Pálava. Ať už to ale bylo jakkoliv, velké lásce byl zkrátka konec. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky