Konec léta nebyl pro Anetu Vignerovou vůbec příznivý. Po třech letech se jí rozpadl vztah s režisérem a scenáristou Petrem Kolečkem. I když sám Kolečko přiznal, že za koncem velké lásky byly dlouhodobé problémy, modelka je podle eXtra.cz přesvědčená o tom, že za rozchod mohla herečka Denisa Nesvačilová, kterou Kolečko přiznal jako svou novou partnerku.

Hlavní je malý Jiřík

Aneta Vignerová a Petr Kolečko společně vychovávají dvouletého syna Jiříka, který je pro ně pochopitelně tou nejdůležitější osobou v jejich životech. Oba se snaží, aby na něj měl jejich rozchod co možná nejmenší dopad. Vignerová však řeší ještě jinou důležitou otázku, a tou je, kde bude se synem bydlet. Rodinný dům, který kdysi spokojená rodinka obývala, patří totiž Kolečkovi.

„Nechci už řešit, co se stalo. Potřebuji tu vychovávat dítě a soustředit se na to, abychom měli zařízené bydlení,” řekla pro zmíněnou redakci Vignerová. „Jsem v našem domě. Ten se taky musí do budoucna řešit. Nejde se jen rozhodnout sbalit si svých pár švestek a odejít,” dodala ještě.

Největší opora

Modelka od rozchodu na sociálních sítích sdílí spoustu snímků právě se synem Jiříkem, který je v porozchodové fázi její největší oporou a důvodem k mnoha úsměvům. I možná proto se modelka snaží zachovávat co nejchladnější hlavu a neblahou situaci, do které se dostala, řeší s klidem a rozumem tak, aby byla aktuální doba co nejsnesitelnější nejen pro ni, ale i pro jejího syna.

Související články