Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Aneta Vignerová se obula do Kolečka: Myslí si, že jí byl s Nesvačilovou nevěrný

Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Zdroj: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia
Petr Kolečko a Aneta Vignerová

Podle vyjádření Petra Kolečka, které poskytl pro Blesk, by si jeden mohl pomyslet, že vztah režiséra a modelky Anety Vignerové skončil již před nějakou dobou a že herečka Denisa Nesvačilová vstoupila do jeho života až poté, co měl Kolečko s Vignerovou všechno vyřešené. Opak je ale pravdou. Podle modelky to totiž byla právě Nesvačilová, kdo stál za rozpadem několikaletého vztahu. 

Režisér Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová dlouhou dobu tvořili na oko dokonalý pár, kterému lásku kdekdo záviděl. Jenže v posledních měsících podle Kolečka do společného soužití dvojice začaly zasahovat různé problémy. Nakonec vyšlo na povrch, že se rozešly. 

„Nejdůležitější, co je potřeba v tuto chvíli říct, je to, že jsme se s Anetou rozešli,” vzkázal do světa režisér skrz redakci Blesku. „Už delší dobu to opravdu problematické bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,” dodal ještě Kolečko a vzápětí přiznal, že se nově schází s herečkou Denisou Nesvačilovou. Jenže sama Vignerová tvrdí něco jiného. 

Partnerské problémy pramenící z nevěry

Na první pohled se mohlo zdát, že se zkrátka životní cesty Kolečka a Vignerové rozešly a dvojice si v poklidu řekla sbohem. Jak ale vyplývá z vyjádření Vignerové, pravda je někde docela jinde. Podle modelky se totiž slovy o vzájemné dlouhodobé nespokojenosti ve vztahu režisér prý snaží zakrýt nevěru. 

„Asi nemá smysl říkat něco o krizi ve vztahu, jen aby člověk zakryl svoje nekalé úmysly. Nelíbí se mi to,” řekla Vignerová pro eXtra.cz

Vylíval si srdce jinde

Pokud si Kolečko připadal ve vztahu nespokojený, měl to podle Vignerové řešit právě s ní. Namísto toho si ale vyléval srdce v jiné posteli. „Myslím, že ona (Denisa Nesvačilová, pozn. red.) byla skutečnou příčinou rozchodu a teď se to jen snaží zakrýt,” uvedla modelka, která má s režisérem syna Jiříka. „Jsem z toho všeho překvapená,” řekla ještě.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky