Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vignerová Nesvačilovou veřejně ignoruje, v soukromí jí ale před přáteli naložila

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Zdroj: Profimedia
Aneta Vignerová

Aneta Vignerová odpustila nevěru svému partnerovi Petrovi Kolečkovi a za jeho aférkou s herečkou Denisou Nesvačilovou chtějí oba udělat tlustou čáru. I když se Vignerová k milence záletného režiséra doposud nevyjadřovala, v posledním rozhovoru pro Showtime dala jasně najevo, co si o ní myslí. V soukromí měla dokonce modelka svou sokyni v lásce nazývat věcí.

Aneta Vignerová se o tom, že má její partner Petr Kolečko novou známost, dozvěděla z médií. Modelka se pak stáhla do ústraní a ke skandálu se do médií nijak nevyjadřovala.

Podle webu Extra ale Vignerová nevěru partnera mezi svými přáteli komentovala se svým typicky havířovským temperamentem.

Když v médiích viděla fotky Kolečka s Denisou Nesvačilovou a poznala dům, ve kterém spolu bydleli předtím, než se přestěhovali do nově pořízeného domku, rozzuřilo ji to doběla. "Petr nebydlel na hotelu, to psali někde nějakou blbost, má k dispozici ještě ten byt v Kobylisích. A tam si užívali svou křehkou lásku," tvrdila Aneta podle důvěryhodného zdroje webu svým přátelům. Poznámka o křehké lásce byla ironická narážka na Kolečkovo prohlášení, kterým tehdy přiznal, že udržuje poměr s Nesvačilovou. 

Žít tam by bylo toxický

"Máme tam pořád oba své věci a teď tam probíhá okupace té Věci. Já to nechci nazývat jinak. Z pozice té holky to celé nechápu. Radši bych si ho vzala do bytu k sobě, ne vidět v cizím bytě moje fotky, koukat na moje hadry, chrápat tam v peřinách po mně," svěřovala se tehdy podle výše zmíněného webu Aneta Vignerová se svými pocity.

"Ona pro mě vždy byla taková jako… nevěděla, na co se připíchnout. Může být ráda, že si konečně našla člověka, který jí napíše nějakou roli. Vím, že když spolu budou chtít být, tak spolu budou, tomu člověk nezabrání. Chlapi jsou chlapi," tvrdila prý Vignerová.

"Vždyť žít tam dál by bylo toxický. Mám určitý morální hodnoty a nebudu se střídat s někým tam, kde se takhle funguje v naší posteli. A ještě kdyby ji tam do toho přitáhl… Takhle bych nemohla fungovat," dodala modelka.

Lidé dělají chyby

"Ty věci, co se děly, mi určitě nebyly příjemné. Lidi dělají v životě chyby a chce to asi čas. Taky nejsem úplně z kamene. Věci bolí, ale doufám, že to zvládneme. Člověk zjistí, jak dokáže posunout své mantinely," svěřila se Aneta Vignerová v pořadu Showtime

Po návratu ke Kolečkovi už maminka malého Jiříka hodila veškerou nevraživost vůči Denise Nesvačilové za hlavu a prakticky ji zcela vymazala ze své paměti.

"Já toho člověka neřeším. Já si myslím, že ona neřeší mě a já nemám potřebu řešit ji. To, jak to tam bylo, nebo nebylo, ví jenom oni dva. Já se v tom už dál pitvat nechci. Ona není nic, co bych měla potřebu řešit," uzavřela Vignerová.

Vignerová odjela se synem načerpat síly do hor

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky