S manželem Petrem Kolečkem vychovává modelka a někdejší Miss Aneta Vignerová malého syna Jiříčka. Z předchozího manželství má ale režisér a scénárista ještě starší dva syny. Ti do jeho domácnosti jezdívají, a tak se sympatická brunetka někdy stará rovnou o tři chlapce. 

Starším dvěma chlapcům je již devět a dvanáct let, a tak je s nimi občas složitější pořízení, protože se pomalu blíží k hranici puberty. I tak se ale Aneta Vignerová snaží, aby pro ně byla tou nejlepší macechou.

“Já si vždycky říkám, že děti nemůžou za to, že se těm rodičů staly různé věci, a tak by měly mít bezpečné prostředí také u nás. Snažím se, aby se dobře najedli a bylo jim u nás dobře,” popsala v podcastu Agáta a Ornella otevřeně. 

S manželovou ex trávila Vánoce

Dobré vztahy má ostatně také s bývalou manželkou Petra Kolečka a přiznala, že Vánoce strávili společně s ní, jejím novým partnerem a všemi dětmi dohromady.

“Nebyla nikdy žádný špatný článek naší komunikace. Když jsme se s Petrem poznali, už spolu dva, tři roky nežili. Ona je jako ženská fajn, nemám s ní absolutně problém,” vysvětlila modelka, jak jejich netradiční rozšířená rodina funguje.

Než se s Petrem Kolečkem vzali, prošel jejich vztah bouřlivou krizí. Za velké pozornosti médií jí totiž režisér zahýbal s herečkou Denisou Nesvačilovou. Románek začal během natáčení seriálu Pálava, kde se prý obě hrdličky svým poměrem vůbec netajily.

O nevěře Kolečka mluví nerada

Dnes o tomto období Aneta Vignerová mluví jen nerada, protože nechce zbytečně dávat energii něčemu tak negativnímu.

“Každá nevěra je kudla do zad a lež. Ty si myslíš, že hrajete fair play, a on tě pak píchne. On tě ani nepíchne, dozvíš se to od někoho jiného. Bylo to celé takové špinavé, někde se to vytvářelo beze mě, bylo to hrozné období,” ohlédla se za prožitou etapou. 

Petru Kolečkovi se musela znovu naučit věřit. Bez toho by to ale pochopitelně nešlo a jejich vztah by neměl šanci na záchranu. 

Vyhledala odbornou pomoc

“Je to až zvláštní, ale já jsem mu tu šanci dala s určitou velkorysostí. A on to uchopil se vším všudy a ta změna je velká. Je škoda, že to musela být zrovna nevěra, ale je pravda, že teď je to lepší, než bylo. A všechno je lepší, než to, co bylo, to řeknu na rovinu,” popsala modelka.

Kvůli tomu, co prožila, ale musela vyhledat odbornou pomoc, aby si dokázala vše správně utřídit v hlavě.

“Mám dobrou psycholožku, jezdím za ní za Prahu, ale je dobrá, takže jsem ji začala dost využívat. Našla jsem v sobě spoustu skvělých věcí, které dnes hodnotím už kladně. Ten boj za lásku je hrozně moc, nevím, co je v dnešní době víc. A když vidím, že to jde, tak se to pak člověka motivuje to neprznit,” svěřila se s velmi osobními myšlenkami Aneta Vignerová.

Související články