Aneta Vignerová se dostala do povědomí veřejnosti v roce 2009, kdy se stala českou Miss. Tehdy byl jejím partnerem movitý podnikatel Kamil Bahbouch, se kterým se dokonce zasnoubila.

Po dvou letech ale místo veselky přišel rozchod. Vignerová s Bahbouchem přitom působili jako ideální pár. Po romantických zásnubách v Benátkách proto nikdo takto náhlý konec nečekal.

"Náš vztah považuji za velmi perspektivní, jinak bych neodpověděla ano," svěřila se tehdy Vignerová Blesku a pár měsíců poté se vztah s podnikatelem rozpadl.

David Kraus

Po rozchodu s Kamile Bahbouchem se Aneta Vignerová seznámila s Davidem Krausem. Syn Jana Krause se do vztahu s modelkou vrhl po hlavě. "Do vztahu jsme skočili hodně akčně. V podstatě jsme šli na první schůzku a od té doby jsme spolu," pochlubil se hudebník v rozhovoru pro časopis Elle.

Horká krev Vignerové mu zprvu vyhovovala, pak se ale začaly stupňovat hádky. "Vždycky se mi líbily temperamentní ženský. Měl jsme různé mulatky, černošky, šikmooké. Vyzkoušel jsem je všechny," tvrdil Kraus, a podobně to viděla i Aneta.

"Oba jsme hodně dominantní a málokdy se dokážeme shodnout. Zatím jsem všechny vztahy měla klidné, tohle je novinka," vysvětlovala modelka komplikované soužití s Krausem. Krátce po rozchodu se Vignerová zakoukala do fotbalisty Tomáše Ujfalušiho.

Tomáš Ujfaluši

Románek s Tomášem Ujfalušim přiznala Aneta Vignerová médiím v létě 2011, pár týdnů po rozchodu s Davidem Krausem.

"Jsme v kontaktu, občas se vídáme, ale co bude za týden, opravdu neumím říct. A ani nemám potřebu o tom jakkoliv dlouze mluvit. Nikomu z nás mediální pozornost příliš nesvědčí," řekla modelka Idnesu.

S fotbalistou se nakonec vídala dva roky a jejich vztah vyšuměl do ztracena. Vignerová si pak dala od mužů pauzu až do pandemie, kdy se seznámila s Petrem Kolečkem, po roce mu porodila syna Jiřího a po dvou letech přišel hořký konec.

S Tomášem Ujfalušim se Vignerová vídala dva roky

Související články