Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Aneta Vignerová trávila Vánoce se synem a maminkou: Fanoušky zarazila podoba

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Zdroj: Profimedia
Aneta Vignerová

Aneta Vignerová má za sebou bolestivý rozchod s Petrem Kolečkem a zlomené srdíčko si odjela přes svátky léčit do svého rodného Havířova. Modelka se na Instagramu pochlubila fotografií své maminky, se kterou trávila Vánoce a sledujícím spadla brada. 

Aneta Vignerová se ještě krátce před Vánoci pokoušela slepit vztah s nevěrníkem Petrem Kolečkem, se kterým má syna Jiříka. Scénárista ale po necelých dvou týdnech od oficiálního návratu opět propadl kouzlu zrzavé herečky Denisy Nesvačilové a u Vignerové si tak definitivně zavřel dveře.

Hrdá rodačka z Havířova nese celou situaci statečně a první Vánoce bez svého partnera se rozhodla trávit s rodinou. 

Aby krásná modelka všem dokázala, že už hodila celou záležitost s Kolečkem za hlavu, během svátků točila jedno video za druhým a dokonce zapojila do role influencerky i svoji krásnou maminku.

Jsi můj největší hrdina

"Tip na dárek pro maminku nebo babičku. Za sebe a moji maminku můžu doporučit," napsala Aneta Vignerová k videu, kde si s maminkou zkouší omlazující krémy na pleť.

Sledující ihned modelku i její maminku zahrnuli lichotkami. "Máte nádhernou maminku. Jste jako sestry," pěli fanoušci samou chválu. Vignerová později sdílela sestřihané video z letošních oslav a nevynechala poznámku směrem k Petru Kolečkovi.   

"Ano, ty jsi můj největší hrdina. Udělám a udělala jsem, co jsem mohla! Nejsme sice tři mušketýři, ale my dva spolu budeme navždy," napsala Aneta dojemné vyznání synovi Jiříčkovi. 

Aneta Vignerová je své mamince velmi podobná

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky