“Milana znám strašně dlouho, jsme kamarádi už od dětství a z dob dospívání s ním mám spoustu super zážitků. Jeho partnera znám také dobře. Ale vůbec jsem netušila, že jsou spolu,” přiznala herečka pro Kafe.cz.

“Poslední dobou jsme se tolik nevídali, já mám děti, oba toho máme hodně, a tak mi tohle uniklo,” vysvětlila Aneta Krejčíková, proč ji velká novinka z kamarádova života minula.

Není to jednoduché

“Milana obdivuji, protože to pro něj muselo v jeho pozici, kdy má kapelu a spoustu fanynek, určitě těžké, a chápu, že si vztah dlouhou dobu nechával pro sebe. Tohle není jednoduché a je mi líto, že bohužel přišel o možnost říct o tom všem jako první, protože se to dřív objevilo v médiích,” sdělila pro Kafe.cz Aneta Krejčíková.

“Mám z nich ale radost, sluší jim to spolu a doufám, že budou spokojení,” dodala s úsměvem sympatická umělkyně, která se naposledy objevila v retro sérii České televize Volha.

Milan Peroutka o svých vztazích téměř nemluvil. V minulosti tvořil šest let pár s herečkou Michaelou Tomešovou, tehdy ještě Doubravovou, která se s ním však rozešla, protože potkala svého současného manžela Romana Tomeše. Tehdy to Peroutkovi zlomilo srdce a z rozchodu se dlouho vzpamatovával.

Související články