Půvabná herečka si prý dlouhou dobu nebyla jistá, jestli by chtěla mít vlastní děti. Před několika lety totiž chodila z večírku na večírek, a nemyslela si, že by mateřství při tak divokém stylu života vůbec zvládla.

Přišla jsem si k ničemu

Jenže pak Aneta potkala tělocvikáře Ondřeje Rančáka a krátce po sobě se stala dvojnásobnou maminkou. "Změnilo se to, ač jsem ani jedno z mých dětí úplně neplánovala," vysvětlila pro deník Blesk Krejčíková a dodala, že teď je obrovsky šťastná.

Představitelka Gábiny Pumrové z Ulice na sociálních sítích často sdílí snímky svých dětí, které působí jako reklama na dokonalou rodinu. Přesto sympatická blondýnka připustila, že na ni občas dolehnou černé myšlenky a cítí se pod psa.

"Během doby, co jsem doma s dětma, jsem měla větší depku dvakrát," napsala na sociální síti. Smutek Krejčíkovou nejdříve přepadl kvůli práci, které teď přirozeně nemá tolik jako dřív.

"První, to když jsem se dozvěděla, že velká hlavní role v připravovaným muzikálu u nás v divadle, kterou jsem brala jako velkej comeback, se neuskuteční. Přišla jsem si stará a k ničemu – jeden večer," svěřila se Aneta.

Nejdůležitější je stejně zdraví

"Druhá – četla jsem si anketu, krátce po tom, co mi bylo 30, což jsem ani pořádně neoslavila, 30 pod 30 ve Forbesu. Pocit méněcennosti trval asi 40 minut, pak jsem asi musela jít mejt nádobí, přebalovat, mazlit, dělat velblouda, večeři... zkrátka dělat maminku," doplnila Krejčíková.

"Občas asi chceme víc. Víc od sebe, od ostatních, pro sebe i pro ostatní. A pak přijde nemoc a ta tě hodí zpátky k tomu, co je důležitý, a chceš jediný – BEJT ZDRAVEJ," uzavřela svůj příspěvek Aneta, kterou mnozí obdivují pro její plné ženské křivky.

Vypadá to, že herečka vyjádřila pocity, které má čas od času každý. Souhlasným lajkem ji podpořily například modelky Andrea Verešová a Veronika Kašáková nebo herečka Elizaveta Maximová. Není divu, že Krejčíkovou na Instagramu sleduje více než 100 tisíc lidí, ti všichni si určitě cení její upřímnosti, se kterou píše o tom, co si v sobě řeší.

Aneta přiznala, že během mateřské občas cítí smutek.

Související články