Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Verešová prorazila v útlém věku: Zabodovala půvabem i krásným gestem

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová patří k těm vůbec nejúspěšnějším slovenským modelkám a ani po čtyřicítce nemá o pracovní nabídky nouzi. Poprvé na sebe upozornila už v šestnácti letech a její hvězda začala strmě stoupat. Tomu ovšem nenapomáhala jen její krása, ale také pomoc druhým. 

Když modelka Andrea Verešová jako ještě šestnáctiletá dívenka vyhrála prestižní soutěž Elite Model Look, její život se otočil o 180 stupňů. Získala několik lukrativních nabídek, na čas se přestěhovala do Paříže a naplno se rozjela na dráze úspěšné modelky. Tomu pak napomohlo i její následné vítězství v Miss Slovensko, odkud si kromě korunky královny krásy odnesla také tituly Miss Sympatie, MissPress a Miss Internet. 

Dojemné gesto

Bývá pravidlem, že vítězky soutěží krásy si kromě ocenění odnášení také hodnotné ceny. A Andrea Verešová v roce 1999 získala v Miss Slovensko rovnou dva automobily. Kdo by ovšem čekal, že si oba nechala, aby je mohla používat a chlubit si vlastněním dvou aut, ten se šeredně spletl. Podle Blesku totiž kráska jedno z vozidel prodala a peníze, které z prodeje získala, věnovala na dobrou věc. „Část z nich věnuji nějakému dětskému domovu, část nemocnici v Žilině a nějaké finanční prostředky bych chtěla dát i důchodcům,” nechala se tenkrát slyšet. 

Vztahy a skandály

V jednu chvíli ale namísto svých úspěchů Andrea Verešová plnila stránky z docela jiných důvodů. Jedním z nich byl i její vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem. Svého času byli oba dost možná tím nejsledovanějším párem Česka, což jim začalo lézt na nervy. Rozhodli se tedy na oko oznámit svůj rozchod v domnění, že se zbaví nechtěné pozornosti. Zprávy o konci velké lásky ale zafungovaly naprosto opačně. Po čase tedy vztah doopravdy skončil. Tentokrát už definitivně. 

V letech 2003 a 2004 se pak v souvislosti s Andreou Verešovou hovořilo rovnou o dvou velkých skandálech. První z nich se týkal skutečnosti, že kdosi zneužil fotografie modelky a bez jejího vědomí ji za 2000 dolarů za hodinu nabízel na amerických stránkách, které oslovovaly hlavně movité pány hledající společnost. Sama modelka se ale celé záležitosti jen zasmála. 

Následně ale přišla jiná nepříjemnost a sice to, že se internetem začaly šířit ne příliš vkusné akty Andrey. Za nimi stál fotograf, který Andreu podrazil. „Fotky byly určené do soukromého archivu, ale fotograf je zneužil. Fotograf si pod výhružkou, že je zveřejní, žádal ode mě peníze,” zoufala si tehdy modelka. Všechny kauzy se jí ovšem podařilo ustát a její kariéra se i nadále skvěle rozvíjela. Dnes se tedy může Andrea Verešová radovat z toho, že patří k těm vůbec nejúspěšnějším a zároveň nejváženějším tvářím nejen slovenského, ale i českého modelingového světa. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky