Dlouhé vlasy si pěstuje už od doby, co si začala pohrávat s kariérou modelky. Možná právě tím si udržuje dívčí vzhled, kterým oslňuje pány všech věkových kategorií. Ženy si naopak mnohdy neodpustí kousavý komentář. Zejména pak, pokud se jedná o snímek, který je víc než odvážný.

Verešová na sociálních sítích zveřejnila fotografii, kde pózuje jen v plavkách. Místo řečí o tom, jak tvrdě na sobě maká, se ale uchýlila k jiným slovům. Těmi podpořila všechny, kteří se v životě cítí nejistí. „Vždy, když dávám fotku v plavkách, napadne mě, zda nejsem moc svlečená a kolik lidí opět pobouří můj zadek a postava. A kolik potěší,“ uvažovala Andrea.

Odvážnými snímky podporuje jiné ženy

I ona sama ale před uveřejněním polonahých snímků přemýšlí, zda je to vhodné či nikoli. Následně si ale uvědomí, že není proč mít obavy. „Samozřejmě, že mi můj zdravý rozum okamžitě promítne všechna koupaliště a pláže plné polonahých těl všech možných velikostí, méně či více dokonalých tvarů, odvážných modelů a barevných kreací a uklidní moje obavy ze zbytečně nevhodného exhibicionismu,“ popisuje modelka myšlenkový pochod, který jí posléze přivede k odvaze.

Rozhovořila o různorodosti lidí s tím, že bychom si drobnými nedokonalostmi neměli lámat hlavu, protože je léto a to má přece jasná pravidla. Člověk by měl cítit svobodu a nebýt nutně svázaný konvencemi, které po něm nepsaně požaduje společnost.

„Přesně a hlavně kvůli tomu vystrkujte co chcete a na koho chcete. Na všechny puritány, kteří mají problém s tím kdy, ze kterého úhlu, kde a u koho se to podle nich hodí, se vyprdněte. Užívejte, neřešte, neporovnávejte, milujte dokonalé i nedokonalé, protože, jak dobře víme, všechny tyto nálepky jsou relativní,“ skočila svůj motivační projev.

Skoro se jí zastavilo srdce

Smysl svého života vidí jinde než v odhalování, i když by se tomu mohlo zdát jinak. Děti jsou pro ni alfa a omega všeho. Její dcera Vanessa se věnuje snowboardingu. „Odmalička jsem lyžovala. Asi v sedmi letech jsem si poprvé vyzkoušela snowboard a zjistila jsem, že mě baví. Také se kolem snowboardingu motali úplně jiní lidé a měla jsem tam najednou daleko více kamarádů než na lyžích. Cítila jsem, že je snowboard daleko větší zábava,” uvedla Vanessa Volopichová v rozhovoru pro iGlanc.

Když přišla dceru podpořit na závody, udělalo se jí vyloženě zle a dva dny prý nemluvila z toho, jaký měla o ni strach. I tak ji samozřejmě chce i nadále podporovat v tom, co ji baví. Stejně jako byla ona sama podporována svoji rodinou a blízkými v začátcích své kariéry.

Související články