Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Verešová předvedla dokonalé tělo: V podvazcích a nahoře bez

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Andrea Verešová

Andrea Verešová má i po čtyřicítce naprosto dokonalou postavu a pravidelně dráždí fanoušky na Instagramu polonahými fotkami. Dvojnásobná maminka se tentokrát zvěčnila v podvazcích a ukázala vypracovaný zadeček, ze kterého sledujícím spadla brada. 

Andrea Verešová má i po dvou porodech tělo snů, které jí mohou závidět i o generace mladší ženy. Modelka na své postavě tvrdě pracuje pomocí různých cviků, které dělá při běžných činnostech.

"Nejefektivnější jsou dřepy při sušení vlasů, čištění zubů. Při vaření zanožování nebo takové sklapovačky a zvedání pánve například při sledování televize," svěřila se Verešová v rozhovoru pro Idnes.

Není divu, že své vydřené křivdy Andrea s radostí vystavuje. Na jednom z posledních snímků se Verešová předvedla pouze v kalhotkách a podvazcích.

Spoře oblečená Verešová vzbuzuje hříšné představy

Černobílá fotografie Andrey Verešové od fotografky Lucie Robinson velice potěšila hlavně pánskou část sledujících modelky. Spoře oblečená brunetka na něm ukazuje své sexy pozadí a pochval se dočkala nejen od mužů, v komentářích ji obdivují také ženy.

"Taková postava po čtyřicítce a dvou dětech? Se hejtři trošku uklidníme," napsala například jedna z fanynek pod snímek. 

"Andrea se nezdá, naše Andrea je topka," zahrnuli sledující Verešovou lichotkami. Sexy póza zahalená do tajemných stínů evidentně vyvolala u pánů ty nejdivočejší představy. Modelka je ale dlouhé roky šťastně vdaná za podnikatele Daniela Volopicha, s nímž má dvě děti. Mlsní kocouři tak můžou zůstat maximálně u obdivných pohledů.

Verešová je dokonalým příkladem, že věk je pouze číslo

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky