Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Verešová má na kontě pořádný trapas: Pomoc pro Moravu dopadla fiaskem

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Andrea Verešová

Andrea Verešová loni musela řešit velice nepříjemný skandál s údajně falešným pornem. Poté se raději stáhla i s rodinou do Dubaje. Před pár dny chtěla modelka vyjádřit svou úctu k lidem poškozeným po ničivém tornádu, nakonec se ale dočkala jen výsměchu a příspěvek raději odstranila.

Andrea Verešová zažila loni velice nepříjemný útok hackera. Neznámý pachatel zveřejnil na internetu dvě falešná pornovidea modelky souložící se svým manželem Danielem Volopichem.

Záběry oběhly Česko i Slovensko a Verešová za dopadení zločince nabídla 50 000 eur. „S politováním musím konstatovat, že se objevilo fake video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě a mého manžela. Rozhodli jsme se proto podat trestní oznámení a zároveň požádat veřejnost o pomoc při hledání autora a šiřitele této nechutné videomontáže,“ popřela dvojnásobná maminka pravost videa na svém Instagramu.

„Neuvěřitelná fotomontáž. Normálně bych i věřila, že jsem to já, kdybych si nebyla jistá, že jsem nic podobného nikdy nenatáčela. A je opravdu smutné, že něco takového v dnešní době, kdy by měl fungovat právní systém a ochrana soukromí a osobnosti, vůbec vznikne a dokáže se šířit sociálními sítěmi jako lavina, bez možnosti obrany, a lehce tak zdiskreditovat člověka,“ okomentovala tehdy Verešová pro Super.

Po kyberútoku se Verešová stáhla do Dubaje

I když Andrea Verešová několikrát zdůraznila, že vypuštěná videa jsou falešná, mnoho lidí tomu dodnes nevěří. Možná i proto se s dětmi a manželem raději uklidila do Dubaje.

Do Česka se Verešová poslední měsíce vrací hlavně kvůli své charitativní činnosti, jelikož její nadační fond spolupracuje s několika dětskými domovy a kojeneckými ústavy, kde pravidelně pomáhá.

Před pár dny se modelka na Instagramu pochlubila návštěvou dětského domova v Plané a následně odletěla chytat bronz do Řecka. 

Verešová chtěla zachraňovat Moravu, utrhla si ostudu

Andrea Verešová chtěla ukázat svůj soucit s lidmi, kterým ničivé tornádo vzalo střechy nad hlavou. „Srdce mě bolí, když vidím, co se stalo na Moravě. Chtěla bych vyjádřit svou osobní podporu a účast. Proto jsem se rozhodla projevit svou solidaritu a lidem zasaženým přírodní katastrofou na jižní Moravě věnuji 200 000 Kč,“ napsala modelka na svém Instagramu.

K postu o tragédii ale připojila fotografii, která budila u sledujících přinejmenším rozpaky. Verešová měla na snímku zavřené oči, erotický výraz, takže výběr takového snímku způsobil obří lavinu kritiky.

Po několika hodinách Andrea příspěvek raději smazala a nechala pouze původní text bez fotky ve stories.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU