Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Verešová a její smolné okamžiky: Skandál s fake pornem i nechutný inzerát

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
Andrea Verešová

Stejně jako spousta dalších známých osobností, i nestárnoucí modelka Andrea Verešová několikrát pocítila stinnou stranu slávy. V minulosti musela hned několikrát řešit nejrůznější kauzy, které ohrožovaly její kariéru i osobní život. Naposledy se tak stalo na Vánoce roku 2020.

Modelka Andrea Verešová je úspěšná, krásná a hlavně spokojená. A právě proto evidentně několika lidem leží v žaludku a ti mají potřebu ji neustále špinit. Nejde vždy ale jen o hanlivé komentáře na sociálních sítích. Leckdy se totiž zlí jazykové nezdráhali zajít ještě dál. 

Nechutné zneužití

První skandál přišel už v roce 2003, když se českým novinářům podařilo vypátrat podivný inzerát na amerických webových stránkách American Beauty. Internetová stránka určená pro movité podnikatele hledající povyražení s krásnými dívkami obsahovala i nabídku s fotografiemi Andrey Verešové. Tu si za částku 2000 dolarů na hodinu mohli pánové podle nabídky objednat. 

Když se o tom pak sama Verešové dozvěděla, jen se tomu zasmála. „Dva tisíce dolarů za hodinu? To si děláte srandu! To mě opravdu mohli ohodnotit na víc. O tomto všem slyším poprvé v životě a celkem mě to pobavilo,” smála se se tehdy v rozhovoru pro Blesk Verešová, která nad zneužitím identity tenkrát jen mávla rukou. 

Soukromé fotky skončily na internetu

A jen o rok později musela kráska řešit další trable. To se totiž na internetu objevily její ne úplně decentní akty. Podle modelky byly původně určeny pouze do její soukromé sbírky, fotograf jich však zneužil a začal ji vydírat. „Fotky byly určené do soukromého archívu, ale fotograf je zneužil. Fotograf si pod výhružkou, že je zveřejní, žádal ode mě peníze,” vysvětlovala kdysi zoufalá Verešová. 

Šokující videomontáž

Vůbec nevětší zásah ale jistý člověk zasadil Andree a jejímu manželovi Danielu Volopichovi, když na Vánoce 2020 zveřejnil video souložící dvojice, která vypadá jako zmínění manželé. „S politováním musím konstatovat, že se objevilo video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě i mého manžela. Rozhodli jsme se proto podat trestní oznámení a zároveň požádat veřejnost o pomoc v hledání autora a šiřitelů této nechutné videomontáže. Za poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele nabízíme 50 000 eur,” napsala během zkažených vánočních svátků Verešová na Instagramu a i následně tvrdila, že na videu rozhodně nefiguruje ona s manželem. 

Na kauzu se naštěstí během několika málo týdnů tak nějak pozapomnělo a od té doby má modelka klid. Tak snad to tak vydrží. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky