Modelka Andrea Verešová se po společném pornu s manželem, které záhadně uniklo z jejich erotického archivu, odebrala s celou rodinou do zahraničí. Konkrétně do Dubaje. Ke skandálu se vyjádřila jednou a krátce.

„S politováním musím konstatovat, že se objevilo fake video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě a mého manžela. Rozhodli jsme se proto podat trestní oznámení a zároveň požádat veřejnost o pomoc při hledání autora a šiřitele této nechutné videomontáže,“ napsala Andrea na sociální síť.

Je ale téměř nemožné, aby někdo tak dokonale nasadil hlavu Verešové na cizí tělo. Nehledě na to, že ji prozradily boty na podpatku a pihy. Následně se objevilo ještě jedno video, kde modelka dělá striptýz. Hlas za kamerou říká, že minule byla v lepší formě.

Modelka se k pornoskandálu téměř nevyjádřila

Je tak zřejmé, že modelka, nebo její dokonalá dvojnice, to dělá pravidelně. V Dubaji Andreu ovšem nikdo nezná, a tak tam může s manželem Danielem Volopichem a dvěma dětmi nerušeně žít. Nikdo by se nedivil, kdyby tam už zůstali, což se s největší pravděpodobností stane.

Děti Vanessa a mladší Daniel už by s pokračujícím rozvolněním pomalu mohly chodit do školy, ale podle sociálních sítí jsou evidentně ještě v zahraničí. Je možné, že je Andrea přihlásila do školy tam. Na kariéru modelky už asi definitivně zanevřela.

Jejich mlčení ohledně toho, jak dlouho v Dubaji zůstanou, dává průchod spekulacím, že tam chtějí zakoupit nemovitost a vytvořit si tam druhý domov. Ostatně žít v Česku nebo na Slovensku nutně nemusí. Andrea může vydělávat prostřednictvím Instagramu a Volopich je advokát, jenž si může vystačit s notebookem a telefonem. Jako hashtag modelka často používá „život podle Andrey“ a naznačuje tím, jak moc jí dvě malé zemičky ve střední Evropě nechybí.

Verešová si Dubaj zamilovala

„To, že neděláme obrovské vlny, ještě neznamená, že jsme slabí. Sebekontrola je síla. Zůstat klidný uprostřed chaosu je síla. Pokojně čelit útokům vyžaduje pevnou vůli, trpělivost a sebedisciplínu,“ napsala Andrea na Instagram, a dala tak najevo, že se ke skandálu už nebude vyjadřovat.

„Nic v životě netrvá věčně, proto bychom si měli vážit každé vzácné chvíle, přátel a rodiny. Buďme všímaví. Darujme lásku, radost a city. Rozdávejme úsměv. Nedá se koupit a dělá náš život hezčím,“ vzkázala Verešová fanouškům a přidala rodinný snímek.