Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Pomeje se zasnoubila s mužem, kterého tajila před prvním manželem

Andrea Pomeje a Petr Plaček
Andrea Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje a Petr Plaček

Dýdžejka Andrea Pomeje se zasnoubila v Thajsku. V exotické destinaci tráví Andrea díky své práci hodně času. Mezi místními je velmi oblíbená, hraje tam už několik let v těch nejlepších klubech. Thajsko je pro Andreu zřejmě osudové, v roce 2013 si tam vzala svého prvního manžela producenta Jiřího Pomeje. 

Petr Plaček požádal sympatickou černovlásku o ruku po pěti letech vztahu. Ano mu řekla na pláži na ostrově Koh Samui. Zamilovanému páru na sociálních sítích přála řada celebrit, mezi nimi byla Dominika Myslivcová, Tatiana Makarenko nebo Dominika Mesárošová.

Tajnosti

Andrea svůj vztah s Plačkem, který se živí jako pokrývač, dlouho tajila. Bylo tomu tak především kvůli zdravotnímu stavu jejího tehdejšího manžela Jiřího. Ten v tu dobu už s dýdžejkou nežil a bojoval s rakovinou. Se slavným producentem má uhrančivá černovláska desetiletou dceru Aničku. Pomeje bojoval s rakovinou hrtanu, která později metastazovala do kostí a následně do celého těla, zemřel v únoru 2019.

Ze začátku to mezi Andreou a Jiřím vypadalo na velkou lásku, vzali se dokonce hned dvakrát. Poprvé v Thajsku, podruhé oficiálně na zámečku Tvrz Třebotov. Na české svatbě ukázala nevěsta těhotenské bříško. Jako svatební model zvolila klasické, princeznovské šaty korzetového střihu s rozšířenou sukní. Nyní se dýdžejka chlubí perfektní postavou, a tak je více než pravděpodobné, že zvolí odvážnější model šatů.

Láska z internetu

Plaček a Andrea se poznali přes sociální sítě. I když Petr není žádná celebrita, veřejnost ho už velmi dobře znala. Urostlý pokrývač randil v minulosti s hvězdou Robinsonova ostrova Nikou Doné. Účastnice reality show nesla jejich rozchod velmi těžce, na delší dobu dokonce zmizela ze sociálních sítí. Pravou lásku našel Plaček až u Andrey. Dýdžejka byla ze zasnoubení v šoku. "Já to vůbec nečekala, vůbec!" napsala Pomeje k videu, na kterém je vidět průběh zásnub. "Věděla jsem, že spolu už zůstaneme a že někdy na svatbu čas přijde, ale že to Péťa takhle naplánoval, mě fakt nenapadlo," dodala s tím, že si myslela, že jde o pouhé focení společných snímků.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky