Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Pomeje a její vytuněné tělíčko: Fotky, na kterých zahodila stud!

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje

Andrea Pomeje (32) je krásná a žádaná žena. Ke štěstí všech se nevyhýbá provokaci a ráda ukazuje hodně ze svého těla. 

Nejkrásnější 

Andrea Pomeje je krásná. Jiří Pomeje (†54) si před lety uměl dobře vybrat. Už tenkrát na ní mohli všichni oči nechat. Postupem času se z ní stala známá dýdžejka a o pozornost nemá nouzi. Ze všeho nejradši má odhalené fotografie z koupelny. Nebojí se odhalit, ukázala se na titulce pánského časopisu a její dekolty berou dech. 

K poslední fotografii napsala komentář, který upozorňoval na spodní prádlo. To nezakrývalo skoro nic. „Jooo, je to průhledný! Nechtělo se mi to zamazávat! Beztak už to všichni znáte,“ napsala provokativně ke snímku.

Před zrcadlem se fotí ráda. Instagram je plný obdobných póz. Když chce své příznivce ještě více nakopnout, vyfotí se klidně nahá ve vaně. Všechno ale můžete vidět jen skrze obrazovku. Jediný, kdo si může dovolit koukat na tohle božské tělo naživo, je její přítel Petr Plaček.

S tím je Andrea šťastná už téměř dva roky. „V srpnu spolu budeme dva roky a přijde mi to díky tomu, co všechno jsme museli zvládnout, jako deset let! Musel ustát moje hodně těžký stavy, které jsem si nesla z minulosti a jako bonus ke mně ještě dostal do života dceru. Je to ten nejkrásnější pocit, když můžete být ve vztahu sami sebou! Není den, kdy bych za to v duchu nepoděkovala! Miluju tě,“ vyznala mu Andrea veřejně lásku. Po tom všem, co si v životě zažila, už si zaslouží jen klid a pohodu.

Těžké časy 

Snažila se být svému muži oporou, ale nechtěla přihlížet tomu, jak se ničí a nedodržuje doporučení lékařů. Rakovina hrtanu ho nakonec přemohla. Rozvod, který kvůli jeho zdravotnímu stavu odložila na neurčito, se už neuskutečnil. Kvůli jejímu odchodu a následnému vztahu s Petrem Plačkem se na ni snesla vlna kritiky.

„Nepište mi hrozný zprávy, nevíte, co prožívám. Je mi z toho smutno, že to musím vysvětlovat. Mám teď život oddělený od toho, co bylo. Žiju teď jinak. Na jednu stranu jsem šťastná a zamilovaná, na druhou stranu koukám na své dítě, kterému chybí táta. To je těžký,“ svěřila se Andrea na sociální síti před rokem. Teď už se situace konečně uklidnila a dýdžejka je opravdu šťastná. S Plačkem staví dům a pomýšlí na společné dítě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU