Andrea Pomeje se před lety dostala do povědomí veřejnosti díky svému vztahu s úspěšným filmovým producentem Jiřím Pomeje.

Manželství bohužel ovšem nedopadlo zrovna podle představ sexy černovlásky. Pomeje totiž spadl do závislosti na alkoholu a kromě toho se dostal do obrovských dluhů.

Ačkoliv se dvojici narodila dcera Anička, ani společný potomek nebyl dostatečným důvodem udržet rozpadající se vztah. Nakonec Pomeje onemocněl rakovinou a 26. února 2019 svůj boj s vážnou nemocí bohužel prohrál.

Vdova pak od veřejnosti často dostávala kázání, jelikož od manžela odešla právě v době, kdy ji podle fanoušků nejvíce potřeboval.

Není divu, že lynčování na sociálních sítích nebylo pro Andreu vůbec jednoduché a dlouho si v sobě nesla bolestivé zážitky, kvůli kterým se nakonec rozhodla vyhledat odbornou pomoc.

Dlouho byl ve mně pocit nejistoty

„Chtěla jsem se vzdát příjmení Pomeje, protože jsem měla pocit, že nemám právo ho nosit a žít s ním nový život. Jirka tady zanechal velkou stopu a jeho příjmení se nesmazatelně zapsalo. Dlouho byl ve mně pocit nejistoty a neměla jsem to v sobě vyřešené,“ svěřila se dýdžejka Blesku.

„Na terapii jsem chodila pět měsíců dobrovolně. Žádné léky jsem nikdy neužívala a neužívám, nejsou u mě potřeba! Další, co mi pomohlo pochopit sama sebe, byl brazilský rituál kambo, kdy vám do vypálené rány vetřou žabí jed. Je to masakr a není to pro každého. Jsou to už tři měsíce, co jsem to podstoupila a pořád to dojíždí. A právě i tady jsem si uvědomila, že si příjmení Pomeje nechám nejenom kvůli dceři, ale i kvůli Jirkovi. Byl to můj manžel, který mě spoustu věcí naučil, hodně jsme spolu prožili a jsem hrdá, že jsem mohla být jeho ženou,“ doplnila Pomeje.

Díky pravidelným terapiím je Andrea připravena začít nový život a letos ji čeká svatba s dlouhodobým přítelem Petrem Plačkem, který ji loni požádal v Thajsku o ruku.

„Svatba bude příští rok na podzim. Bude malá a kousek od našeho domu. Chceme si to jako rodina užít. Vezmu si i Péťovo příjmení, budu Andrea Pomeje Plaček,“ prozradila loni černovláska.

Ačkoliv veškerý volný čas nyní Pomeje věnuje své práci, tedy dýdžejingu, po svatbě by si ráda pořídila s manželem ještě jedno dítě.

„Já bych si miminko přála, s Péťou bychom dítě chtěli. Otázka je kdy. Samozřejmě si moc dobře pamatuji, co to obnášelo, když byla Anička malinká. Vím, že to je práce na plný úvazek. Hrozně bych si chtěla užít dětství toho mimča, protože s Aničkou jsem úplně neměla tu možnost. Mám to zpětně jako v mlze, přišlo hodně problémů kolem Jirky a začínala jsem dělat DJing, když byl dceři rok. Bylo to náročné. Takže teď bych si to chtěla užít. Myslím si, že mimčo bude,“ prozradila Andrea v rozhovoru pro iDnes.cz.

Související články