Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Pomeje: Jaké bylo první rande a kdy poznala, že je ten pravý?

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje

Andrea Pomeje (32) slaví s Petrem Plačkem dva roky vztahu. Ráda vzpomíná na první společné chvilky a doufá, že našla lásku na celý život. 

Těžké chvilky 

Andrea Pomeje (32) byla dlouho tou, co si našla staršího partnera a snažila se přiživit na jeho slávě a vyždímat ze zbytku peněz. Dnes už je všechno jinak a je šťastná po boku Petra Plačka. 

Vztah s Jiřím (†54) se hroutil několik měsíců a Andrea potřebovala oporu. Vše zhoršovala producentova nemoc.  Rakovina hrtanu metastázovala do kostí a nedávala mu moc šancí na vyléčení. Pomeje navíc nedodržoval doporučení lékařů, kouřil a pil. Krach vztahu byl jediným logickým řešením. Byli spolu osm let, ale lásku nakonec nezachránili. 

Na první dobrou 

Andrea si s Plačkem dlouho dopisovala. Po zkušenostech z manželství byla ostražitá a nedůvěřivá. Se zadluženým hercem a producentem si prožila hodně těžké chvilky. „My jsme si psali, takže jsme o sobě už něco věděli. Šli jsme na náplavku. Byl to takovej normální den,“ vzpomíná Andrea, které Petr padl hned do oka, ale držela si odstup. 

Když si Petra později pustila k tělu, našla u něj to, co celou dobu hledala. „My jsme si hodně podobný. Podstatné je to, že v tom vztahu si člověk nemusí na nic hrát, což dost často bejvá a nemusí potlačovat svoji osobnost. To je důležité. V srpnu spolu budeme dva roky a přijde mi to jako 10 let! Musel ustát moje hodně těžký stavy, které jsem si nesla z minulosti, a jako bonus ke mně ještě dostal do života dceru. Není den, kdy bych za to v duchu nepoděkovala! Miluju tě,“ rozvášnila se Andrea. 

Podobně je na tom i Plaček. „Přesně před dvěma roky jsme už asi tři hodiny řádili na náplavce. Nejdřív jsem absolutně nevěděl, jaká bude. Myslel jsem si, že přijde nějaký její admin, anebo že si ze mě dělá srandu. Dostal jsem adresu, a když jsem přijel, koukal jsem na banku a říkal: blbče, naletěl jsi. Nakonec ale vyšla ona. Od té doby, až asi na dva dny, jsme se viděli každý den a jsem strašně šťastný a vděčný, že jsem ji mohl potkat a mužů být s tak úžasným člověkem, s tak úžasnou ženou. Děkuju ti lásko za každý den."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky