Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Minulost a dluhy opět dobíhají Andreu Pomeje: Vdova viní mrtvého manžela

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje

Andrea Pomeje na své manželství s Jiřím Pomeje nevzpomíná zrovna nejlépe, zvlášť kvůli dluhům, které po sobě zesnulý producent zanechal! Vdovu totiž finanční závazky dohání i rok a půl po manželově smrti!

Andrea Pomeje si ve vztahu s Jiřím Pomeje užila své. Problémový producent totiž mimo jiné řešil milionové dluhy, které si nadělal kvůli neúspěšnému filmu Andělská tvář.

Firma FV Plast tehdy přislíbila snímek spolufinancovat, z nabídky však ucukla na poslední chvíli! To Pomejemu zlomilo vaz a z finančních problémů se již nikdy nevzpamatoval.

Ačkoliv řešil producent starosti s penězi, na lásku nezanevřel. Jenže, ani ve vztazích se mu bohužel příliš nedařilo. Ženatý byl celkem třikrát, s Michaelou Kuklovou, Ivetou Bartošovou a potřetí zkusil štěstí s Adreou Šťastnou, která se stala nejen jeho manželkou, ale také jedinou matkou dítěte. Andrea Pomeje však na soužití se svým zesnulým ex nemá zrovna šťastné vzpomínky, minulost ji totiž dohnala i po jeho smrti.

Andrea musela po smrti manžela řešit nepříjemné záležitosti

Během manželství s Jiřím Pomeje na sebe nechala Andrea Pomeje napsat nejeden dluh. Producent začal své problémy utápět v alkoholu a nedostatek financí řešil dalšími půjčkami.

"Bylo tam toho hrozně moc! Věci, které se řešily z minulosti, Jirka to lepil bohužel dalšími půjčkami a psala jsem to na sebe já, protože to jinak nešlo. To mi zůstalo a to se muselo vyřešit," přiznala vdova v rozhovoru pro Expres.cz.

Andrea Pomeje se sice vzdala dědictví po manželovi, přes to ale sama dlužila obrovské částky! Nakonec jí musela pomoct rodina.

Na manžela se dlouho zlobila

Andrea Pomeje požádala o pomoc s dluhy svou rodinu a díky dobrým příjmům z jejího hraní po klubech se jí už podařilo prý veškerých finančních závazků zbavit! Kdysi ale prý měla svému muži velmi za zlé, že situaci neřešil.

"Byla jsem na Jirku naštvaná, že to neřešil. Teď nemyslím v době nemoci. To jsem si hlavně přála, aby se uzdravil. Ale předtím jsem na něj naštvaná byla," přiznala vdova, zároveň ale dodala, že díky svému muži by dnes nebyla tam, kde je.

"Jirka mě naučil spoustu věcí, které mi teď ty peníze vydělávají. Bez něj bych to neuměla a patřilo to k tomu se nějak vykoupit. On v tom uměl žít, ale pro mě to bylo nové, žít s pocitem, že se někomu dluží nějaké peníze," uzavřela Pomeje. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky