Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nesu si spoustu šrámů z minulosti, promluvila Andrea Pomeje o svém novém vztahu

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje

Po boku svalnatého klempíře Petra Plačka je Andrea Pomeje už nějaký ten pátek. Na okolí působí jako šťastný pár, co spolu vychovává její dceru, ale skutečnost je mnohdy jiná. Na známé dýdžejce se totiž podepisuje karanténa, a tak je na svého milého čas od času pěkně ostrá. Sama přiznává, že bude muset v budoucnu navštívit psychologa.

Andrea Pomeje je nyní doma. Jako jedna z mnoha přišla dočasně o práci. S partnerem Petrem Plačkem se tedy mají denně na očích, což pro vztah není mnohdy jednoduché. Andrea si navíc nese spoustu šrámů z manželství s již zesnulým Jiřím Pomeje.

„Jak jsem teď pořád doma, tak hodně a leckdy to odnáší vztah s Petrem. On mi dává tolik lásky a pocit bezpečí, který jsem do té doby neznala, a já jak mám v sobě zaklíčené, že to přeci nemůže být pravda, tak na něj zbytečně útočím,“ přiznala Andrea v živém streamu Blesku.

Andrea a Petr staví dům za Prahou

„Vím, že si hodně nevyřešených věcí a šrámů nesu z manželství s Jirkou, snažím se je vyřešit, ale čím dál víc vím, že na to sama nemám. Jak tohle skončí, určitě se obrátím na psychologa, nechci přijít o Petra ani o to, co teď mám,“ vysvětlila.

Manželství s bláznivým producentem, se kterým má Andrea dceru Aničku, ji hodně poznamenalo. Pomeje si vymýšlel a neustále měl spoustu plánů. Nikdy ale žádný nedopadl. Kromě toho měl také dluhy, které tížily celou rodinu. Nyní žije Andrea konečně normální život.

„Jak Jirka všechno přehrával a zveličoval, tak jsem kolikrát nevěděla, kde je pravda a co mu věřit. A to ve mně zůstalo. Péťa je na mě tak hodný a ve mně občas zahlodá červík, co když to není pravda, a to je to, čeho se chci zbavit, toho, že si nevěřím,“ podotkla Andrea.

Důkazem toho, že to s Petrem Andrea myslí vážně je i to, že si společně staví domek za Prahou, kde budou i s Aničkou a psem bydlet. Její Instagram je plný záběrů ze stavby. I když teď, v době karantény, řemeslníci příliš nefungují, Andrea se nemusí bát. Petr všechno zastane.

Sama přiznává, že je občas na Petra nepříjemná

„S Petrem si stavíme nový dům, který bude podle našich představ, prostě vše je na dobré cestě. Chci žít přítomností a užívat si to, vidím, jak je dcera šťastná, má další babičku s dědou, kteří ji zbožňují. Vím, že i já jsem v minulosti udělala hodně chyb, ale ty už nevrátím,“ přemýšlí dýdžejka.

V současné době měla být Andrea v Thajsku, kde měla hrát. „Padlo to, ale to se nedá nic dělat. Padly další kšefty tady v Česku, ale tak to je. Naštěstí mi zůstalo Radio Kiss, kde začínám hrát online a mám domluvené spolupráce přes sociální síť. Bez peněz úplně nejsem,“ dodala Andrea.

Zoufalá tedy není. Kvůli karanténě si ale uvědomila, jak moc si svého vztahu váží a nechce o něj přijít. I proto se chce nyní více snažit a vyhledat odbornou pomoc, kterou dle jejích slov potřebuje. Snad Andrea zvládne všechny svoje vnitřní démony porazit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky