Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Pomeje promluvila o druhém dítěti: Touží po něm, ale momentálně to nejde

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia

Andrea Pomeje se živí jako Djka a proto se stejně jako ostatní umělci kvůli koronakrizi ocitla ze dne na den bez práce. V lásce se ale exmanželce Jiřího Pomeje daří skvěle a s partnerem Petrem Plačkem dokonce plánují miminko, brání tomu ale dvě věci!

Andrea Pomeje si několik let budovala kariéru Djky, a skutečně se jí povedlo přeměnit koníček na slušně vydělávající byznys, vše ale změnila pandemie!

Exmanželka Jiřího Pomeje přišla o živobytí, a stejně tak její partner Petr Plaček, který před časem odešel z rodinné pokrývačské firmy, aby jí mohl dělat manažera!

Andrea Pomeje Andrea Pomeje Zdroj: profimedia

"Ani nečekám, že by se v nejbližší době kluby otevřely. Pro letošek jsem se se svojí prací rozloučila. Jsme skromní, s penězi nějak vyjdeme, ale legrace to není. Zaplatíme i hypotéku, která není zase až tak vysoká. Nájem za byt v Praze jsem měla vyšší, takže jsem ráda, že jsme se v březnu, kdy začal nouzový stav, přestěhovali," svěřila se Pomeje deníku Super.cz. Andrea nyní plánuje s partnerem druhé dítě, stojí před ní ale několik překážek! 

Andrea Pomeje Andrea Pomeje Zdroj: profimedia

Andrea Pomeje má z předchozího manželství s Jiřím Pomeje dceru Aničku a té by ráda pořídila v blízké době sourozence. Velikou překážkou je ale paradoxně práce DJky, která je s mateřskými povinnostmi téměř neslučitelná!

"Dítě s Petrem určitě chceme a už kvůli tomu pomýšlím na nějaké náhradní povolání, protože s malým dítětem určitě nebudu po nocích někde za mixážním pultem," prozradila výše zmíněnému webu.

To ale není jediná starost, kterou Pomeje trápí, prý má hlavně strach z přeplněných porodnic! 

Andrea Pomeje Andrea Pomeje Zdroj: profimedia

Letošní rok 2020 byl i díky březnové karanténě skutečně velice plodný, a obří baby boom zažil i český showbyznys, z toho má ale prý Andrea Pomeje obavy!

"Miminko nebude hned, bojím se, že kolem je tolik těhotných žen, že budou příští rok přeplněné porodnice," prozradila výše zmíněnému webu.

Kdy nakonec krásnou vdovu a jejího partnera navštíví "čáp," je zatím skutečně ve hvězdách...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU