Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Peníze jsou třeba: Andrea Pomeje prchá do Chorvatska za prací

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Andrea Pomeje

To, že Andrea Pomeje nemá šťastné období, není žádným překvapením. Kluby jsou zavřené, cestovat se nesmělo, a nebylo tedy kde hrát. Dýdžejka se mezitím alespoň bavila tím, že fotila jednu sexy fotografii za druhou. Nyní se začíná blýskat na lepší časy a Pomeje nejspíš bude moci vycestovat za prací.

Playmate, dýdžejka a exmanželka zesnulého herce a producenta Jiřího Pomeje Andrea nemá v poslední době na růžích ustláno. Kšefty nejsou, není kde hrát a peníze z účtu mizí. Koronakrize bohužel ovlivnila i její odvětví. 

Andrea však nenechala nic náhodě a snažila se rodinu zabezpečit za pomoci nabídek na focení. Kývla tedy na nabídku sexy fotografií, ke kterým přizvala i svého partnera Petra Plačka. Společně pak zapózovali fotografovi Martinu Šebestovi. Ten ji předtím fotil pro Playboy.

Focení s partnerem

Přemluvit Petra k focení pro Andreu nejspíš vůbec nebylo snadné. Na rozdíl od ní se nerad předvádí a s modelingem nemá žádné zkušenosti. Nakonec na to ale kvůli situaci, která vinou koronaviru nastala, přistoupil.

„Péťa má rád klid a pohodu, což u takového focení moc není. Takže jsem mu to řekla jen pár dní předem. Zvládl to skvěle,“ prozradila Pomeje pro Blesk.cz. Nakonec byli oba z focení nadšení, snímky byly profesionální a oba na nich vypadali skvěle.

Tím ale rodinný rozpočet nespasili, proto je potěšila nabídka, kterou Andrea dostala od Evropy 2 a díky níž bude moci vystupovat jako dýdžejka v chorvatském letovisku Zrce.

Chorvatská výzva

„Pojede se vlakem v absolutním pohodlí, ubytování bude v překrasných apartmánech a zažijete několik luxusních párty v nejlepších klubech v čele s českými DJ headlinery. Já jsem jedním z nich,“ stojí na Instagramu Andrey Pomeje.

Zda vezme svou dceru Aničku a partnera Petra s sebou a v mezičase to pojmou jako rodinnou dovolenou, je ve hvězdách. Jedno je ale jisté, v rozpočtu to bude znát. Navíc nakonec kráska dostala dva turnusy, jeden v červenci a jeden v srpnu, čeká ji tedy dvojnásobný výdělek.

Je vidět, že Andrea se neskutečně těší a slibuje, že to bude pořádná jízda. Aby také ne, když byla přes rok zavřená doma. Snad se tedy zadaří, chorvatské hranice se otevřou, festivaly budou povoleny a vše se vrátí do relativně normálních kolejí.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky