Andrea Pomeje se v českém showbyznysu proslavila jako manželka Jiřího Pomeje. Jejich bouřlivý vztah často plnil titulky bulvárních plátků a nakonec nedopadl zrovna happyendem.

Producent onemocněl rakovinou a Andrejka od něj odešla i s jejich dcerou Aničkou. Štěstí pak našla po boku Petra Plačka, se kterým vychovává svou dceru a doslova vedle osvaleného podnikatele rozkvetla.

Dýdžejka prošla s novou láskou také velikou vizuální proměnou. Hrudník si nechala před třemi lety vylepšit novými silikonovými implantáty a rty přifouknout kyselinou hyalurovonou a oproti fotkám z minulosti je dnes doslova k nepoznání.

Hlava se tu po pár dnech zdá úplně v relaxu

"Čtyři dny v Bangkoku. Úplně jiný vesmír. Čas tu utíká rychle… Tolik vjemů, tolik nových emocí, vůní, barev, zvuků. Bída a přepych jako siamská dvojčata. Lidé jsou tu různí, ale jedno mají společné - jde z nich zvláštní klid. Z celé 8 milionové metropole cítím klid, přestože se může zdát Bangkok na první pohled jedna velká divočina. Turistické fluidum. Já tu cítím převahu lidské energie, která je mi blízká! Přátelské ohleduplné duše s absencí materialismu, život berou jak je a nebojí se ho oslavovat," ozvala se Andreja Pomeje svým fanouškům na Instagramu. Sexy brunetka pak sdílela několik snímků v plavkách a předvedla své dokonalé křiky a přiznala, že turné po Thajsku si doslova vysnila.

"Tak jsem se na tebe, Thajsko, těšila... skoro 3 roky! Úplně jsem zapomněla, že tady se všechno čistí tak rychle. Jak se tu čistí tělo, je asi všem jasný (miluju to), ale hlava se tu po pár dnech zdá úplně v relaxu, proste dovolená, jídlo, nějaký drink, hodiny čumění do moře, absolutně nesmyslné hrabání se v písku, porovnávání svého opálení s ostatními, neustálé připomínaní své polovičce, aby se namazala, abych pak večer zjistila, že jsem úplně spálená, protože jsem chtěla být proste opálenější než přítel," popsala Pomeje, jak s partnerem v exotickém ráji tráví čas.

"Tak moc jsem se bála, aby se nic nepokazilo, že se proste děje jedna zkouška za druhou. Proč sakra mi tyhle věci stále dochází vždy až po vlně nějakých fuck-upů, který se mi dějou, když mám v sobě nejvyšší stupeň důležitosti? Protože zákon přitažlivosti funguje skvěle, ale pouze se silnou emocí, která projede celým tělem. Takže, jestli chceš, aby se ti něco rychle splnilo, celou svou bytostí si to přej, představuj, prožívej v myšlenkách, jako to děláme u těch špatných scénářů, tak si dokážeme myšlenkou vytvořit i vředy. Jsme fakt mocný," poradila Andrea svým sledujícím. Jak se Pomeje za poslední roky změnila, se můžete podívat v naší galerii.

Andrea Pomeje fanoušky provokuje svou sexy postavičkou

Související články